Jak witają się youtuberzy? Te powiedzenia musi znać każdy!

2021-05-21 15:50
Kinga Sawczuk, Wersow i Friz, Angelika Mucha
Autor: EastNews: VIPHOTO, Daniel Bodzenta, Artur Zawadzki Kinga Sawczuk, Wersow i Friz, Angelika Mucha

Youtuberem w dzisiejszych czasach może być każdy, jednak tylko nieliczni potrafią się wybić i stać się popularni. To udało się między innymi Ekipie Friza, Kacprowi Błońskiemu, Lexy Chaplin, Blowkowi, czy też innym youtuberom. To oni rządzą dziś na tej platformie, a w dodatku są ulubieńcami internautów. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak witają się youtuberzy? Zerknijcie poniżej!

Jak witają się youtuberzy? Te powiedzenia musi znać każdy! Kreatywność to w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna umiejętność. Dzięki niej nie tylko dorosłe osoby mają szansę na biznes, ale także młode, które mogą stać się gwiazdami internetu. Pomocny jest w tym nie tylko kolorowy Instagram, ale także platforma YouTube na której można znaleźć dosłownie wszystko. To miejsce gdzie można zaprezentować siebie i swój plan, a następnie stać się po prostu popularnym youtuberem. Wystarczy do tego trochę chęci, sumienność, milion pomysłów w głowie, oryginalność, bycie sobą i odpowiedni sprzęt. Czasami przyda się też szczęście, jednak trzeba liczyć w dużej mierze na siebie. Jednym z najpopularniejszych twórców na YouTube w naszym kraju jest oczywiście Karol Wiśniewski, znany wszystkim jako Friz. Oprócz niego rządzi także jego dziewczyna Weronika Sowa, czyli Wersow, a także Blowek, Julia Kostera, Kacper Blonsky, Natsu, Marcin Dubiel,Janek Dąbrowski, a także wiele innych ciekawych twórców.

Friz kiedyś i dziś

Jak witają się youtuberzy?

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak witają się youtuberzy ze swoimi widzami na platformie? Dla przykładu Wersow czy też Friz, witają się ze swoimi widzami w różny sposób. Są to różne powiedzenia, a w dodatku u Weroniki można zauważyć nowe, kolorowe intro - czyli połączenie melodii, a także jej kilku metamorfoz. Każdy w sieci jest inny i każdego coś wyróżnia, dlatego widzowie tak chętnie śledzą ich każde kroki w sieci. Poniżej znajdziecie powiedzenia, których najczęściej używają gwiazdy sieci, na początku swoich materiałów wideo. Wy też w podobny sposób witacie się ze swoimi znajomymi?

 • Wersow - Cześć witajcie na moim kanele, ja jestem Weronika i witam się z wami w kolejnym odcinku
 • Kacper Błoński - Eluwina, ja jestem Kacper Błoński i witam was w dzisiejszym odcinku
 • Lexy Chaplin - Hi Guys, witajcie na moim kanale
 • Marcin Dubiel - Dzień dobry, witam was serdecznie w kolejnym odcinku
 • Sylwia Przybysz - Cześć kochani, z tej strony Sylwia Przybysz
 • Janek Dąbrowski - Dzień dobry, z tej strony Jasiek Dąbrowski
 • Natsu - No witajcie w dzisiejszym odcinku, z tej strony Natsu
 • Blowek - Siemanko, ja jestem Blow i w dzisiejszym odcinku
 • Julia Kostera - Cześć ślicznotki, witam was ponownie na moim kanale
 • Kinga Sawczuk - Hejka kochani, z tej strony Kinga Sawczuk
 • Angelika Mucha - Hejka wszystkich, witam was w kolejnym filmiku
 • Marta Rentel - Hejka tu Marti, witam was na moim kanale

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze