Kinga Sawczuk, Wersow i Friz, Angelika Mucha

i

Autor: EastNews: VIPHOTO, Daniel Bodzenta, Artur Zawadzki Kinga Sawczuk, Wersow i Friz, Angelika Mucha

Jak witają się youtuberzy? Te powiedzenia musi znać każdy!

2021-05-21 15:50

Youtuberem w dzisiejszych czasach może być każdy, jednak tylko nieliczni potrafią się wybić i stać się popularni. To udało się między innymi Ekipie Friza, Kacprowi Błońskiemu, Lexy Chaplin, Blowkowi, czy też innym youtuberom. To oni rządzą dziś na tej platformie, a w dodatku są ulubieńcami internautów. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak witają się youtuberzy? Zerknijcie poniżej!

Jak witają się youtuberzy? Te powiedzenia musi znać każdy! Kreatywność to w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna umiejętność. Dzięki niej nie tylko dorosłe osoby mają szansę na biznes, ale także młode, które mogą stać się gwiazdami internetu. Pomocny jest w tym nie tylko kolorowy Instagram, ale także platforma YouTube na której można znaleźć dosłownie wszystko. To miejsce gdzie można zaprezentować siebie i swój plan, a następnie stać się po prostu popularnym youtuberem. Wystarczy do tego trochę chęci, sumienność, milion pomysłów w głowie, oryginalność, bycie sobą i odpowiedni sprzęt. Czasami przyda się też szczęście, jednak trzeba liczyć w dużej mierze na siebie. Jednym z najpopularniejszych twórców na YouTube w naszym kraju jest oczywiście Karol Wiśniewski, znany wszystkim jako Friz. Oprócz niego rządzi także jego dziewczyna Weronika Sowa, czyli Wersow, a także Blowek, Julia Kostera, Kacper Blonsky, Natsu, Marcin Dubiel,Janek Dąbrowski, a także wiele innych ciekawych twórców.

Friz kiedyś i dziś

Jak witają się youtuberzy?

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak witają się youtuberzy ze swoimi widzami na platformie? Dla przykładu Wersow czy też Friz, witają się ze swoimi widzami w różny sposób. Są to różne powiedzenia, a w dodatku u Weroniki można zauważyć nowe, kolorowe intro - czyli połączenie melodii, a także jej kilku metamorfoz. Każdy w sieci jest inny i każdego coś wyróżnia, dlatego widzowie tak chętnie śledzą ich każde kroki w sieci. Poniżej znajdziecie powiedzenia, których najczęściej używają gwiazdy sieci, na początku swoich materiałów wideo. Wy też w podobny sposób witacie się ze swoimi znajomymi?

 • Wersow - Cześć witajcie na moim kanele, ja jestem Weronika i witam się z wami w kolejnym odcinku
 • Kacper Błoński - Eluwina, ja jestem Kacper Błoński i witam was w dzisiejszym odcinku
 • Lexy Chaplin - Hi Guys, witajcie na moim kanale
 • Marcin Dubiel - Dzień dobry, witam was serdecznie w kolejnym odcinku
 • Sylwia Przybysz - Cześć kochani, z tej strony Sylwia Przybysz
 • Janek Dąbrowski - Dzień dobry, z tej strony Jasiek Dąbrowski
 • Natsu - No witajcie w dzisiejszym odcinku, z tej strony Natsu
 • Blowek - Siemanko, ja jestem Blow i w dzisiejszym odcinku
 • Julia Kostera - Cześć ślicznotki, witam was ponownie na moim kanale
 • Kinga Sawczuk - Hejka kochani, z tej strony Kinga Sawczuk
 • Angelika Mucha - Hejka wszystkich, witam was w kolejnym filmiku
 • Marta Rentel - Hejka tu Marti, witam was na moim kanale

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?