Jak ukryć, że przeczytaliście wiadomość na Facebooku? Ten sposób działa!

2020-05-21 12:50 RW
Jak ukryć, że przeczytałeś wiadomość na Facebooku? Ten sposób działa!
Autor: Hollandse Hoogte / Jaap Arriens/EAST NEWS Jak ukryć, że przeczytałeś wiadomość na Facebooku? Ten sposób działa!

Odczytaliście wiadomość, której nie chcieliście widzieć? Przez przypadek dowiedzieliście się, co napisał nadawca? W momencie, gdy chociażby przez przypadek otworzymy okienko, w którym znajduje się treść wiadomości, czujemy się zobowiązani do udzielenia odpowiedzi. Jak ukryć, że przeczytaliście wiadomość? To banalnie proste, o czym przekonujemy na ESKA.pl!

Jak ukryć, że przeczytaliście wiadomość na Facebooku? Wielokrotnie było tak, że za wszelką cenę chcieliście uniknąć konfrontacji z wiadomością, na którą nie mieliście ochoty odpowiadać. Ktoś zadał wam trudne pytanie bądź po prostu nie macie ochoty na kontakt z daną osobą. To nie jest jednak jedyny problem. Czasem może być tak, że przez przypadek klikniecie na dymek czatu i odczytacie wiadomość, której nie chcieliście odczytywać. Co więcej osoba, która do was napisała otrzyma informację z godziną przeczytania przez was treści. Ukrywanie tego, że odczytaliście wiadomość na Facebooku przez jakiś czas nie było możliwe. Mark Zuckerberg początkowo nie przygotował żadnych narzędzi. Teraz jest to możliwe. Znaleźliśmy idealny sposób na to, by ukryć, że przeczytaliście wiadomość na Messengerze. Jesteśmy pewni, że taka informacja przyda się każdemu.

Odczytana wiadomość na Facebooku - jak działa?

Czy kiedykolwiek chcieliście nie otwierać wiadomości na Messengerze, tylko dlatego, że nadawca wie, że widzieliście wiadomość? Facebook Messenger odpalił opcję, dzięki której możecie otworzyć wiadomość, przeczytać ją i nie powiadomić nadawcy, że ją przeczytaliście. Jak to jest możliwe?

Facebook Messenger został wzbogacony o funkcję, która pozwala oznaczyć wiadomości jako nieprzeczytane. Opcja ta sprawi, że nawet po zapoznaniu się z treścią wiadomości można udawać, że wcale jej nie widzieliście. Nadawca nie będzie wiedział, że przeczytaliście, to co do was napisał. 

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Jak ukryć, że przeczytaliście wiadomość na Facebooku? INSTRUKCJA

Jak działa ukrywanie wiadomości na Messengerze? Oto prosta instrukcja:

  • Odpalcie Messengera, następnie w menu (tu gdzie znajdują się wszystkie wiadomości) przytrzymajcie sekundę tą wiadomość, którą przez przypadek odpaliliście, kliknijcie następnie trzy poziome kreski i wybierzcie opcję "oznacz jako nieprzeczytane".

Opcja działa nie tylko w aplikacji, ale również na komputerze. Co trzeba zrobić?

  • Otwórzcie Messengera w wersji desktopowej, następnie kliknijcie w trzy kropki obok wiadomości, którą odczytaliście i tam wybierzcie opcję "oznacz jako nieprzeczytane".

Co więcej możesz uniknąć obejrzenia wiadomości, nie otwierając otrzymanej wiadomości. Wystarczy wyświetlić podgląd wiadomości w obszarze powiadomień. Można przejść do powiadomień telefonu - przeciągając palcem z góry do dołu - i zobaczyć fragment treści.

Najnowsze