Instagram jak Messenger? Nowy komunikator odmieni aplikację

2020-04-14 13:49
Nowy komunikator od Facebooka. Z Instagrama skorzystamy w przeglądarce?
Autor: canva.com Nowy komunikator od Facebooka. Z Instagrama skorzystamy w przeglądarce?

Facebook po przejęciu Instagrama rozwinął jego wersję na komputery. Najnowsza aktualizacja ma pozwolić na swobodny dostęp w przeglądarce internetowej do funkcji Instagram Direct. Wszystkie szczegóły poznacie już teraz na ESKA.pl.

Instagram Direct dostępny na komputerze? Kiedy i jak będzie można z niego korzystać? Instagram to popularna platforma, służąca głównie do publikowania zdjęć i krótkich nagrań wideo. Oprócz tego możemy dzielić się z obserwującymi tym, co przeżywamy na żywo za pomocą instastories. Dzięki funkcji Instagram Direct możemy również pisać wiadomości prywatne z naszymi znajomymi. Teraz okazuje się, że będziemy mogli korzystać i wysyłać wiadomości prywatne również w wersji  Instagrama na komputer. Jak korzystać z tej nowości?

Wyzwania na instagramie aktorów z teatru w Kielcach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Instagram jak Messenger?

Instagram Direct to funkcja, dzięki której możemy kontaktować się z innymi użytkownikami aplikacji za pomocą wiadomości prywatnej. Do tej pory mogliśmy korzystać tylko i wyłącznie z tej opcji na urządzeniach mobilnych, to się jednak zmieniło. Czy to oznacza, że Instagram przejmuje podobne funkcje do Messengera? Jak skorzystać na komputerze z Instagram Direct? Na górnym pasku mamy zestaw przycisków, do którego została dodana dobrze znana nam ikonka strzałki z wersji mobilnej. Z Instagram Direct możemy korzystać na komputerze tylko, żeby wysyłać wiadomości prywatne ze znajomymi, nie możemy natomiast prowadzić rozmów audio i wideo, co najbardziej różni Insta od Messengera, którego funkcje są dużo bardzo rozbudowane. 

Najnowsze