Jak dobrze znasz Wersow? Komplet punktów uzyskają tylko najwięksi fani! [QUIZ]

2022-08-21 15:18
Wersow
Autor: AKPA

Wersow to niekwestionowana gwiazda polskiego internetu. Wszystkie jej poczynania w social mediach są szeroko komentowane. Jej zdjęcia maja tysiące lajków, a dodatkowo współpracuje z wieloma markami. Przez lata internetowej działalności zdobyła mnóstwo fanów. Jesteś jednym z nich? Sprawdź swoją wiedzę na temat Wersow w przygotowanym przez nas quizie!

Wersow działa w polskim internecie już od kilku lat. Obserwuje ja miliony osób. Działa zarówno na Instagramie, jak i YouTubie i TikToku. Ma także własny sklep, który świetnie prosperuje. Wersow jest osobowością internetową, która wywołuje wiele emocji. Jedni ją kochają, a inni nienawidzą. Niektórzy zarzucają jej zrobienie kariery na znanym chłopaku, z kolei inni doceniają jej ciężką pracę i zaangażowanie. Mimo skrajnych emocji, które wywołuje, Wersow cieszy się popularnością, jak mało kto. W 2021 roku pojawiła się na szczycie największych polskich gwiazd Instagrama. Jesteś jednym z fanów Wersow? Sprawdź to w quizie, który zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Friz nie wiedział TEGO o Wersow! "My się w ogóle nie znamy"

Jak dobrze znasz Wersow?

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę nazywa się Wersow?
TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze