iPhone - tych funkcji nie będzie w Polsce! Co ominie właścicieli sprzętu z iOS15?

2021-06-09 14:51 Jakub Adamiak
iPhone - tych funkcji nie będzie w Polsce! Co ominie właścicieli sprzętu z iOS15?
Autor: AP PHOTO/KATHY WILLENS, FILE iPhone - tych funkcji nie będzie w Polsce! Co ominie właścicieli sprzętu z iOS15? (AP PHOTO/KATHY WILLENS, FILE)

Apple lubi zaskakiwać swoich użytkowników różnymi aktualizacjami. Polacy przyzwyczaili się do tego, że część funkcji jest niedostępna, bądź po prostu nie działa w naszym kraju. Jednak najnowszy update do iOS15 może rozzłościć właścicieli iPhone. Dlaczego? Co nie zostanie wprowadzone do Polski?

Aktualizacje w iPhone ostatnio są bardzo częste i w związku z tym, użytkownicy są zaskoczeni tym, że wkrótce ponownie trzeba będzie zrobić update swojego telefonu. Wersja oprogramowania 14.6 wzbudziła sporo kontrowersji wśród użytkowników. Wielu z nich miało ogromny problem z pracą baterii. Oprócz tego, smartfony z nadgryzionym jabłuszkiem bardzo się nagrzewały, gdy korzystaliśmy z niektórych aplikacji. Na szczęście usterka została już załatana i nie trzeba się martwić, czy wychodząc z domu musimy zabrać ze sobą powerbank, bądź ładowarkę. Niestety Apple po raz kolejny pomija Polskę z niektórymi funkcjami, które ułatwiłyby życie użytkownikom. Przypomnijmy, że Siri, która obecna jest od 2011 roku nadal nie jest dostępna w Polsce, mimo że na przykład w Danii, Finlandii, Izraelu, Malezji, Turcji czy Rosji użytkownicy mogą od dawna już korzystać z asystenta. Polacy nie mają także dostępu do Apple News, Apple Card czy fizycznych sklepów Apple'a. Co zmieni się w najnowszej wersji oprogramowania? Jakie funkcję ominą Polaków korzystających z iPhone'a?

Upalne lato zbliża się wielkimi krokami. Na termometrach nawet 36 stopni Celsjusza!

Piosenki na Euro. Muzyczne hity kiedyś i dziś | ESKA XD - CD-ROOM #24

iOS15 - co ominie właścicieli iPhone?

Wiele funkcji, które zostaną opublikowane wraz z najnowszą aktualizacją iOS15, nie będzie dostępnych w Polsce. Wśród nich jest między innymi możliwość przechowywania w Apple Wallet cyfrowego dokumentu, jak prawo jazdy czy dowód osobisty. Nie będziemy mieli dostępu do live text w języku polskim. Chodzi o wyciąganie tekstu ze zdjęć, zrzutów ekranu czy stron www.

Friz i Wersow pokonani! Szokujące wyniki rankingu influencerów

Co ciekawe wraz z iOS15 w naszym kraju dostaniemy możliwość na dzielenie się muzyką z Apple Music oraz zdjęciami za pomocą FaceTime. Otrzymamy między inny również dzielenie się zdjęciami przez iMessage, które automatycznie trafią do aplikacji ze zdjęciami.

Najnowsze