iPhone - tych funkcji nie będzie w Polsce! Co ominie właścicieli sprzętu z iOS15?

2021-06-09 14:51
iPhone - tych funkcji nie będzie w Polsce! Co ominie właścicieli sprzętu z iOS15?
Autor: AP PHOTO/KATHY WILLENS, FILE iPhone - tych funkcji nie będzie w Polsce! Co ominie właścicieli sprzętu z iOS15? (AP PHOTO/KATHY WILLENS, FILE)

Apple lubi zaskakiwać swoich użytkowników różnymi aktualizacjami. Polacy przyzwyczaili się do tego, że część funkcji jest niedostępna, bądź po prostu nie działa w naszym kraju. Jednak najnowszy update do iOS15 może rozzłościć właścicieli iPhone. Dlaczego? Co nie zostanie wprowadzone do Polski?

Aktualizacje w iPhone ostatnio są bardzo częste i w związku z tym, użytkownicy są zaskoczeni tym, że wkrótce ponownie trzeba będzie zrobić update swojego telefonu. Wersja oprogramowania 14.6 wzbudziła sporo kontrowersji wśród użytkowników. Wielu z nich miało ogromny problem z pracą baterii. Oprócz tego, smartfony z nadgryzionym jabłuszkiem bardzo się nagrzewały, gdy korzystaliśmy z niektórych aplikacji. Na szczęście usterka została już załatana i nie trzeba się martwić, czy wychodząc z domu musimy zabrać ze sobą powerbank, bądź ładowarkę. Niestety Apple po raz kolejny pomija Polskę z niektórymi funkcjami, które ułatwiłyby życie użytkownikom. Przypomnijmy, że Siri, która obecna jest od 2011 roku nadal nie jest dostępna w Polsce, mimo że na przykład w Danii, Finlandii, Izraelu, Malezji, Turcji czy Rosji użytkownicy mogą od dawna już korzystać z asystenta. Polacy nie mają także dostępu do Apple News, Apple Card czy fizycznych sklepów Apple'a. Co zmieni się w najnowszej wersji oprogramowania? Jakie funkcję ominą Polaków korzystających z iPhone'a?

Upalne lato zbliża się wielkimi krokami. Na termometrach nawet 36 stopni Celsjusza!

Piosenki na Euro. Muzyczne hity kiedyś i dziś | ESKA XD - CD-ROOM #24

iOS15 - co ominie właścicieli iPhone?

Wiele funkcji, które zostaną opublikowane wraz z najnowszą aktualizacją iOS15, nie będzie dostępnych w Polsce. Wśród nich jest między innymi możliwość przechowywania w Apple Wallet cyfrowego dokumentu, jak prawo jazdy czy dowód osobisty. Nie będziemy mieli dostępu do live text w języku polskim. Chodzi o wyciąganie tekstu ze zdjęć, zrzutów ekranu czy stron www.

Friz i Wersow pokonani! Szokujące wyniki rankingu influencerów

Co ciekawe wraz z iOS15 w naszym kraju dostaniemy możliwość na dzielenie się muzyką z Apple Music oraz zdjęciami za pomocą FaceTime. Otrzymamy między inny również dzielenie się zdjęciami przez iMessage, które automatycznie trafią do aplikacji ze zdjęciami.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze