Friz i Wersow pokonani! Szokujące wyniki rankingu influencerów

2021-06-09 10:57
Friz i Wersow
Autor: YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Świat twórców internetowych stale się rozwija. Z roku na rok powstaje coraz więcej badań, które skupiają się na znaczeniu influencerów w naszym życiu. Przygotowany przez SeeBloggers ranking polskich influencerów może okazać się niemałym zaskoczeniem dla użytkowników sieci. Na jego szczycie nie znajdziemy ani Friza, ani Wersow. Kto jest zatem największą potęgą w świecie polskiego internetu?

Ranking Polskich Influencerów 2020 został opublikowany, a jego wyniki mogą zadziwić niejednego użytkownika sieci. SeeBloggers, czyli organizatorzy największego festiwalu dla influencerów w naszym kraju, ponownie przygotowali zestawienie osób, które są największymi potęgami w świecie mediów społecznościowych. W zeszłym roku, ze względu na wybuch pandemii, wiele z naszych codziennych aktywności zostało przeniesionych do sieci. Liczba użytkowników serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram i WhatsApp znacznie wzrosła, a tym samym wydłużył się czas korzystania z tego typu aplikacji. Firmy decydowały się na pracę zdalną, natomiast uczniowie i studenci kontynuowali naukę drogą online. Ważne znaczenie w tym czasie odgrywali działający w sieci influencerzy. Ich rola nie ograniczała się już tylko do dawania rozrywki, ale również rad, jak radzić sobie z codziennością w dobie pandemii. Wyniki Rankingu Polskich Influencerów 2020 mogą okazać się zaskakujące.

Ranking Polskich Influencerów 2020 - wyniki

Wydawałoby się, że rok 2020 należał do Friza i jego Ekipy. Grupa youtuberów podbijała sieć swoimi daily vlogami, które generowały miliony odsłon. Według SeeBloggers popularność Friza i Wersow nie była jednak równa tej, jaką mógł pochwalić się Robert Lewandowski. To właśnie polski piłkarz uplasował się na samym szczycie zestawienia. Co ciekawe, na drugim miejscu znalazła się Wersow, a dopiero za nią Friz. W TOP 5 znalazły się również Anna Lewandowska oraz Martyna Wojciechowska. Pełen ranking można pobrać na stronie internetowej organizatorów festiwalu.

PRZEPIS NA LODY EKIPY WERSJA FIT | ESKA XD - Fit vlog #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze