Instastory ODLICZANIE - nowa opcja przyda wam się przed Sylwestrem!

2018-12-14 10:49
Instagram - hasztagi znikną! Serwis rozpoczął testy
Autor: Heline Vanbeselaere/Reporters / STG/REPORTER Instagram

Na Instagramie pojawiła się funkcja, która przyda się szczególnie przed Nowym Rokiem. Dowiedzcie się, jak działa odliczanie na Instastory.

Instastory - odliczanie to nowa opcja, która się tam pojawiła. Instagram często wprowadza kolejne funkcje zarówno w serwisie jak i w swoim Stories. Użytkownicy co raz dostają nowe filtry, emotki czy gify, dzięki którym mogą sprawić, że ich zdjęcia i relacje będą wyglądać wyjątkowo. Nowa opcja przyda się jeszcze do czegoś - docenicie ją szczególnie przed Sylwestrem!

Odliczanie Instastory - jak działa nowa opcja?

Czym jest odliczanie na Instastory? To opcja, dzięki której możemy dodać do naszej relacji licznik odmierzający czas do konkretnego wydarzenia. Ta funkcja idealnie sprawdzi się podczas Sylwestra! Wystarczy, że ustawimy północ, by w naszej relacji pojawiło się odliczanie do Nowego Roku. Jak to zrobić?

YouTube - najpopularniejsze teledyski świata 2018. Te klipy podbijały internet! [TOP 10]

Aby użyć opcji odliczania na Instastory, musimy najpierw zaktualizować aplikację. Potem wystarczy kliknąć nową funkcję, którą znajdziemy w prawym górnym rogu ekranu. Dodajemy wydarzenie i jego datę (na przykład początek Nowego Roku). Odliczanie zacznie automatycznie odmierzać czas. Do naszego odliczania mogą się podłączyć znajomi. Kolor licznika można dowolnie zmieniać. Zobaczcie instrukcje na YouTube.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze