Instagram z opcją like lub bez! W jaki sposób użytkownik będzie o tym decydował?

instagram
Autor: pixabay.com

Wyobrażasz się aplikację Instagram bez polubień? Teraz nie musisz, ponieważ wybór będzie miał każdy użytkownik! Słynny na skalę światową serwis internetowy będzie wyglądał dokładnie tak jak sobie wymarzysz. Chcesz widzieć liczbę polubień, a może wolisz ją ukryć? To ty będziesz o tym decydował!

Instagram z polubieniami lub bez? Aplikacja ta bez dwóch zdań należy do jednych z najpopularniejszych serwisów internetowych, jednak temat serduszek stał się kontrowersyjnym aspektem w aplikacji już dobrych kilka lat temu. Od kiedy użytkownicy zaczęli domagać się prawdziwości i irytowali się na przekoloryzowane treści, następnym poruszanym przez nich tematem były polubienia, które zdaniem wielu użytkowników, a nawet ekspertów w dziedzinie Instagrama, nie wpływają korzystnie na samopoczucie i samoocenę użytkowników. Liczba polubień pod zdjęciami stała się w pewnym momencie wyznacznikiem najlepszych treści. Ktoś, kto miał ich mniej przez innych, a co gorsza nawet przez samego siebie uważał się za kogoś mniej wartościowego.

Instagramowe polubienia zaczęły zaburzać sens aplikacji i wprowadziły do niej niezdrową konkurencję, dlatego też nadszedł najwyższy czas, aby coś w tej kwestii zmienić. Szef Instagrama zakomunikował w ostatnim czasie, że nadchodzą zmiany. Otóż już niedługo w aplikacji pojawi się funkcja umożliwiająca użytkownikom wybranie, czy polubienia mają się wyświetlać, czy też nie.

Instagram z polubieniami lub bez 

Instagram z polubieniami lub bez! Tak wkrótce najprawdopodobniej będzie wyglądała popularna aplikacja. Użytkownicy, którzy nie lubią takowej rywalizacji, a polubienia pod postami ich drażnią, będą mieli możliwość je wyłączyć. Na ten moment nie wiemy jeszcze, kiedy opcja wejdzie w życie i czy pojawi się w Polsce, jednak bądźmy czujni, Instagram szykuje wiele pozytywnych zmian. 

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!
Najnowsze