Instagram w końcu to wprowadził! Ta aktualizacja jest dla użytkowników niezbędna

instagram
Autor: pixabay.com

Instagram w końcu testuje opcję, której brakowało wszystkim użytkownikom! Aplikacja rozpoczęła pracę nad nową funkcją, która umożliwi zapisywanie wpisów w sekcji relacje jako wersje robocze! Kiedy opcja wejdzie w życie i czy będzie dostępna w Polsce?

Instagram bez dwóch zdań jest jedną z najpopularniejszych aplikacji w dobie wszystkich innych mediów społecznościowych, jednak użytkownicy, którzy spędzają w niej dużo swojego wolnego czasu i tak są w stanie znaleźć w niej jakieś luki. Okazuje się, że już od dłuższego czasu wielu internautów narzeka na brak możliwości tworzenia wersji roboczych na Instagramie. Każdy dłuższy i wymagający post nie jest w stanie na początku zamienić się tylko i wyłącznie w wersję roboczą. Na całe szczęście Instagram zaczął intensywnie myśleć nad naprawieniem tej usterki i właśnie testuje nową opcję, która pozwoli użytkownikom zapisywać relacje jako wersje robocze!

Jak ogłosił Adam Mosseri, Szef Instagrama - zmiany nadchodzą! Już wkrótce pojawi się możliwość zapisania materiału tworzonego w sekcji relacje w formie wersji roboczej. Jeśli więc tworzymy wymagające posty, będziemy mogli je doszlifować nieco później.

Instagram - wersje robocze 

Instagram już niebawem wprowadzi możliwość zapisywania relacji w wersji roboczej, dzięki czemu użytkownicy nie będą tracić swoich instagramowych treści, a będą mieli możliwość dopracowania ich w późniejszym czasie. Na ten moment nie wiemy jeszcze kiedy opcja wejdzie w życie i kiedy pojawi się w Polsce, ale możemy być pewni, że już wkrótce!

Instagram - sztuka czy erotyka?
Najnowsze