Instagram - czy da się oglądać relacje bez logowania na konto? Jest na to sposób!

2021-03-24 14:49 ek
instagram
Autor: pixabay.com

Relacje na Instagramie od lat cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników na całym świecie. Co ciekawe, niektórzy z nich nie wyobrażają sobie życia bez tej funkcji i odpalają ją chętniej, niż scrollowanie ekranu w dół. Jak się okazuje, teraz można zobaczyć InstaStoires danej osoby bez zalogowania do aplikacji i anonimowo. To duże ułatwienie dla ciekawskich osób!

Instagram to aplikacja, którą zna chyba każdy. To nie tylko baza przepięknych zdjęć użytkowników, ale także miejsce rozrywki i zdobywania nowej wiedzy. Znajdziemy tam nie tylko modowe inspiracje, ale również porady beauty, a nawet wiele ciekawych przepisów na dania i desery. Jakiś czas temu w aplikacji pojawiła się funkcja podobna do Snapchata. Mowa oczywiście o Instagram Stories, które zostało niesamowicie przyjęte przez użytkowników apki. 24-godzinne relacje pozwalają na lepszą komunikację twórcy z odbiorcami. Każda osoba, która dodaje InstaStories, może sprawdzić kto ją śledził. Przy koncie publicznym, mogą to być osoby, które wcale nas nie obserwują, natomiast w prywatnym taką możliwość mają tylko nasi followersi. Jednak jak wiadomo, każdy z nas jest bardzo ciekawski i czasem nie chce bawić się w tworzenie anonimowych kont, by kogoś podejrzeć. Jak w takim razie zobaczyć czyjąś relację w taki sposób, żeby nikt się o tym nie dowiedział? Mamy na to patent, który naprawdę działa!

Piosenki, które są do siebie podobne

Jak zobaczyć Instagram Stories anonimowo?

Posty danego użytkownika Instagrama są dostępne dla każdej osoby zalogowanej w apce. Inaczej sprawa wygląda z osobami bez konta. Te mogą podglądać tylko i wyłącznie posty publiczne, jednak po chwili Instagram zachęca do założenia konta, bądź zalogowania się i uniemożliwia dalsze scrollowanie. Jak wygląda kwestia InstaStories? Czy da się podglądać kogoś bez konta, a w dodatku anonimowo? Oczywiście, że tak! Wystarczy wejść na stronę www.picuki.com a następnie wpisać nick osoby, która nas interesuje. Po chwili strona przenosi nas na profil tego użytkownika i możemy zobaczyć bez problemu jego zdjęcia, ale także relację.

Najnowsze