Instagram - duża ZMIANA dla użytkowników! Nowa opcja dla korzystających z serwisu nocą!

2019-10-01 13:00 MK
Instagram
Autor: Natalia Seliverstova/Sputnik/East News

Na Instagramie zapowiedziana jest duża zmiana. Zdecydowanie na tę opcję czekało wielu użytkowników, którzy uwielbiają korzystać z serwisu nocami. Co dokładnie się zmieni? Przekonajcie się i sprawdźcie - na ESKA.pl

Instagram - zmiana, jaką zarządzający serwisem postanowili wprowadzić, aby ułatwić korzystanie z niego wszystkim użytkownikom. Przyda się to szczególnie osobom, które korzystają z serwisu głównie wieczorami. O co dokładnie chodzi? Instagram wprowadza tryb nocny. Możliwością przeglądania treści na ciemnym tle mogą pochwalić się między innymi Twitter oraz Messenger. Niedawno informowaliśmy, że podobne rozwiązanie testują szefowie Facebooka, a dziś wiadomo, że również i Instagrama. Serwis służący w głównym stopniu publikacji zdjęć jest jednym z najpopularniejszych, a wprowadzenie trybu nocnego z pewnością spotka się z aprobatą wielu jego użytkowników. Kiedy możemy się go spodziewać, jak będzie wyglądał i jak go włączyć?

Instagram - tryb nocny

Nowy wygląd Instagrama jest obecnie testowany. Mogą z niego skorzystać już niektórzy użytkownicy. Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy tryb nocny będzie miał swoją oficjalną premierę i kiedy będą mogli z niego skorzystać wszyscy korzystający z serwisu. Powinno to jednak nastąpić niebawem! Jeśli chodzi o wygląd, to dominują trzy kolory: czerń, szarość i biel.

Najnowsze