Instagram - reakcja emoji na bezpośrednie wiadomości. Jak działa?

2020-02-03 13:39 PO
Instagram
Autor: LIONEL BONAVENTURE/AFP/East News

Instagram testuje w aplikacji szybkie reakcje emoji na bezpośrednie wiadomości. Ta opcja od dawna jest już dostępna na Messengerze i jak się okazuje istnieje duże prawdopodobieństwo, że niebawem użytkownicy Instagrama będą mogli także się nią cieszyć. Co już o niej wiadomo? Przekonajcie się sprawdzając - na ESKA.pl

Nowe reakcje DM na Instagramie póki co są dostępne tylko w trybie testowym dla wewnętrznych pracowników. Osoby nie będące w jakikolwiek sposób powiązane z działem firmy, początkowo zobaczą jedynie reakcje serce. Instagram chce wprowadzić nową funkcję i przejść o krok dalej w celu zwiększenia zaangażowania użytkowników. Funkcja, dzięki której możemy reagować emotkami na wiadomości od innych osób miała bardzo pozytywny odbiór na innych platformach społecznościowych i jest chętnie używana przez użytkowników. Badania wykazały, że konsumenci pozytywnie reagują na używanie emoji. Możemy być więc pewni, że przyjmie się dobrze na kolejnej platformie jaką jest Instagram. Nie wiadomo jednak, kiedy internauci będą mogli cieszyć się kolejną aktualizacją. Instagram dopiero od niedawna rozpoczął pełne testowanie tej opcji, więc prawdopodobnie upłynie trochę czasu, zanim faktycznie zostanie ona udostępniona.

Instagram - jak działa? 

Reakcja emoji na bezpośrednie wiadomości to nic innego jak kolejna możliwość wysyłania emotek w zakładce DM. Dzięki tej funkcji nie musimy odpisywać na wiadomości. Wystarczy, że zareagujemy na nie wybraną przez nas emotką. Nie zostało jeszcze ujawnione jakiego typu symbole będą dostępne, poza serduszkiem, które pojawi się na pewno.

Najnowsze