Instagram po raz kolejny upodabnia się do TikToka! O jakiej funkcji mowa?

2020-06-27 21:46
Instagram - hasztagi znikną! Serwis rozpoczął testy
Autor: Heline Vanbeselaere/Reporters / STG/REPORTER Instagram

Instagram wprowadza nową funkcję, która w dużej mierze będzie odwzorowywać działanie, z jakim mogliśmy juz wcześniej spotkać się w aplikacji TikTok! Jesteście ciekawi, co nowego szykuje Instagram i dlaczego tworzy podobne funkcje, jak na TikToku? Więcej o tym na ESKA.pl.

Instagram choć jest jedną z bardziej popularnych aplikacji na tle wszystkich innych mediów społecznościowych, w ostatnim czasie nie zachwyca, tak jak TikTok! Już po raz kolejny internauci zauważyli, że Instagram swoimi nowymi funkcjami stara się upodobnić do aplikacji TikTok. Tym razem Instagram jest znowu w fazie testowania najnowszej funkcji, która już od dłuższego czasu znana jest użytkownikom TikToka. Zacznijmy jednak od samego początku. Zarówno jedna, jak i druga platforma społecznościowa ma odrębne, pokaźne grono fanów, codziennie rozpływających się nad daną aplikacją. Choć na pierwszy rzut oka apki te mogą wydawać się podobne, ich zamysł i treści kompletnie się od siebie różnią. TikTok w ostatnim czasie rzeczywiście bije na głowę inne media społecznościowe pod względem ilości pobrań, jednak Instagram już od dłuższego czasu nie może narzekać na brak zainteresowania od strony internautów. Aktualizacje aplikacji mają na celu usprawnić proces ich działania i zdecydowanie je ulepszyć. Jak funkcja tym razem zbliżyła obie te platformy? Więcej szczegółów znajdziecie poniżej. 

Instagram wychodzi z nową funkcją

Instagram jest w fazie testowania jednej z nowszych opcji, która zarówno stylistycznie, jak i praktycznie bardzo przypomina istniejącą już funkcję na TikToku. Instagram chce wprowadzić nowy tryb wideo w rolkach, który będzie umożliwiał tworzenie 15-sekundowych, zapętlonych klipów wideo, do których będzie można dodawać muzykę. Forma jest mocno zbliżona do aplikacji TikTok i z pewnością będzie ona kojarzyć się internautom właśnie z nią. Nie podano jeszcze informacji, kiedy nowa opcja będzie dostępna dla użytkowników w Polsce. 

Makijaż w stylu aplikacji Instagram 2020
Najnowsze