Sandra Kubicka - modelka

i

Autor: WBF

Instagram - modelki i gwiazdy, które warto obserwować!

2020-04-06 18:15

Instagram jest jak damska torebka bez dna! Miejsce niekończących się inspiracji i cudownych zdjęć internautów, które ukazują ich ciekawe, radosne życie. Już na ESKA.pl wytypowaliśmy dla was kilka kont, które naprawdę warto zaobserwować, jeśli szukacie dawki inspiracji i osób, które za pomocą internetu zmotywują was do zmian na lepsze. Nie zwlekajcie dłużej i sięgnijcie po swoje telefony!

Instagram to jedno z lepszych miejsc, gdzie możemy poznać wiele gwiazd, modelek od bardziej prywatnej strony. Ta aplikacja coraz bardziej stawia na naturalność i pokazuje zbliżone życie, z którym mamy styczność na co dzień. Jeszcze całkiem niedawno Instagram był wyidealizowanym miejscem, w którym nikt nie pokazywał czegoś co nie było w żaden sposób atrakcyjne i piękne. Na całe szczęście ludzie zaczęli doceniać swój prawdziwy wygląd, świat i przestali na siłę wszystko idealizować. Przygotowaliśmy dla was kilka kont, które inspirują, motywują i w żaden sposób nie odbiegają od rzeczywistości. Autentyczność w dobie internetu jest naprawdę niezwykle ważna, biorąc pod uwagę fakt, jak wielu młodych ludzi czerpie stamtąd inspirację i motywację do zmian, dlatego warto obserwować konta, które w żaden sposób nam nie szkodzą, a wywołują u nas same pozytywne emocje. Na naszej liście nie zabraknie zarówno polskich jak i zagranicznych gwiazd, dla których Instagram nie jest zwykłą aplikacją, a stylem życia.

Instagram - modelki i gwiazdy

Instagram to świetne miejsce do poznania i uzyskania informacji z życia gwiazd. To właśnie dzięki tej aplikacji możemy dowiedzieć się gdzie spędzają czas, w jakich kawiarniach piją swoją ulubioną kawę oraz która restauracja jest ich ulubioną. Na naszej liście widnieją nazwiska takie jak: Ava Phillippe, Britney Spears, Gigi Hadid, Sandra Kubicka oraz Anja Rubik.

Ava Phillippe to córka słynnej aktorskiej pary, a mianowicie Reese Witherspoon i Ryana Phillippe'a. Dziewczyna ma 20 lat, a na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje prawie 900 tysięcy użytkowników publikuje swoje zdjęcia oraz różne prace. 

Britney Spears to osoba, którą z pewnością zna każdy z was. Profil gwiazdy obserwuje prawie 24 miliony ludzi. Briteny w swoich mediach społecznościowych umieszcza dziwne i surrealistyczne zdjęcia, dzięki którym wyróżnia się na tle innych użytkowników. 

Sandra Kubicka to polska fotomodelka, która bardzo ceni sobie naturalność i autentyczność. Na swoim koncie na Instagramie jest bardzo aktywna i dzieli się wieloma momentami ze swojego życia z widzami. Jej profil obserwuje ponad pół miliona internautów. 

Gigi Hadid to amerykańska modelka obserwowana przez ponad 52 miliony użytkowników! Jej rozpoznawalność jest nie do opisania. Dziewczyna ma 25 lat i przyjaźni się z wieloma dziewczynami, których nazwiska doskonale znacie. Jej przyjaciółką jest między innymi Selena Gomez. 

Anja Rubik to osobowość medialna i działaczka społeczna. Kobieta o wielu talentach, która również znajduje czas w życiu na media społecznościowe. Jej Instagram składa się z miliona obserwatorów, a jej posty bardzo przybliżają użytkownikom jej prywatne jak i zawodowe życie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
By @victordemarchelier Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)
Hotplota: Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE