Instagram - kiedy najlepiej publikować zdjęcia na swoim profilu?

2020-04-06 17:46 PO
Best Nine 2019, Instagram Radia ESKA
Autor: Kuba Adamiak

Instagram to najbardziej popularna platforma społecznościowa i świetne narzędzie, które już od dłuższego czasu nie jest tylko formą rozrywki dla użytkowników, a także idealnym miejscem do tworzenia wirtualnego, zawodowego portfolio. Zdradzamy na ESKA.pl kiedy dokładnie publikować posty w aplikacji Instagram tak, aby dotarły one do jak największej ilości użytkowników.

Instagram to aplikacja, która jak każda rządzi się swoimi prawami. Okazuje się, że warto je znać, ponieważ pewne informacje mogą okazać się dla nas niesamowicie cenne. Już na ESKA.pl zdradzamy kiedy najlepiej publikować zdjęcia w aplikacji Instagram, tak aby trafiły one do szerszej publiczności i zostały zauważone przez jak największą liczbę internatów. Wiadomo nie od dziś, że każda osoba, która publikuje swoje posty w internecie chce dotrzeć do wielu odbiorców. W innym przypadku nikt nie wrzucałby prywatnych zdjęć i części swojego życia do internetu nie chcąc mieć odzewu od innych użytkowników. Aby w jak największym stopniu zmaksymalizować zaangażowanie naszych odbiorców należy przede wszystkim skupić się na pewnych algorytmach aplikacji, które zdradzają wiele ważnych danych. Istnieje wiele wskazówek w mediach społecznościowych, które ulepszą i dobrze wpłyną na nasze internetowe profile, a ich znajomość z pewnością nam nie zaszkodzi. 

Instagram - kiedy publikować zdjęcia?

Tak naprawdę jest to kwestia mocno indywidualna, ugruntowana tym co sami mamy do zaprezentowania i jaka jest nasza grupa odbiorców. Jeśli nasz profil jest obserwowany w większej mierze przez nastolatków to warto skupić się na trybie ich dnia i publikować posty wtedy kiedy wrócą ze szkoły, odrobią lekcję i zajmą się przeglądaniem profili społecznościowych. Mimo, że sytuacja jest inna w wielu przypadkach z badań wynika, że sobota to najlepszy dzień, jeśli chodzi o zdobywanie jak największej ilości polubień, natomiast środa to idealny moment na zdobycie najwięcej komentarzy pod postami.

Wyzwania na instagramie aktorów z teatru w Kielcach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze