Instagram

i

Autor: pixabay.com

Instagram będzie płatny?! Nadchodzą zmiany w aplikacji!

2021-11-17 10:58

Instagram to jedna z popularniejszych aplikacji, której używa nie tylko młodzież, ale także dorośli. W ostatnim czasie zrobiło się jednak głośno, że apka może przestać być darmowa. O co chodzi? Ile będzie trzeba zapłacić za podglądanie postów? Sprawdźcie szczegóły odnośnie zmian, jakie chcą wprowadzić twórcy Instagrama.

Czy Instagram będzie płatny? Takie pytania zadaje sobie w ostatnim czasie wiele osób. To wszystko przez krążące w sieci informacje, że nadchodzą właśnie takie zmiany. O co chodzi? Czy rzeczywiście tak się stanie? Instagram to jedna z popularniejszych aplikacji, z której korzysta coraz więcej młodych osób, ale także i dorosłych. To miejsce w którym można pobawić się w twórcę publikując przeróżne treści, a także skarbnica wiedzy i inspiracji w każdej kategorii tematycznej. Niestety wygląda na to, że Instagram przestanie być darmowy, ponieważ jego twórcy coraz intensywniej myślą o wprowadzeniu płatnych subskrypcji. Na czym miałoby to polegać? Kto skorzystałby na tym najlepiej?

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Instagram - czy aplikacja będzie płatna?

Szykuje się rewolucja Instagrama, a to wszystko przez płatne subskrypcje, które zamierzają wprowadzić twórcy aplikacji. Jak miałoby to działać? Kto skorzystałby na tym najbardziej? Do tej pory użytkownicy z większą ilością followersów mogli zarabiać na dodawanych treściach poprzez reklamy lub pozyskiwanie patronów przy pomocy specjalnych platform. Teraz miałoby się to zmienić na korzyść właśnie twórców. Płatne subskrypcje polegałyby na tym, że jeśli dany użytkownik chciałby zobaczyć dodatkowe treści i bonusy u swoich ulubionych instagramerów, to będzie to możliwe tylko przez wykupienie subskrypcji.

Instagram - ile kosztuje? [CENY]

Subskrypcje na Instagramie według twórców aplikacji, miałyby być nowym narzędziem monetaryzacji dostępnym dla instagramerów. Umożliwiałyby one tworzenie ekskluzywnych materiałów czy też relacji i transmisji na żywo, dostępnych wyłącznie za opłatą. Jaka byłaby cena takiej subskrypcji? Okazuje się, że za funkcję o nazwie Instagram Badge, będzie można zapłacić od 4,99 zł do 23,99 zł, natomiast Instagram Subscriptions kosztowałby na jeden miesiąc 4,99 zł. Na razie nie wiadomo, kiedy nowa funkcja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników.

Sonda
Czy płatny Instagram to dobry pomysł?