instagram

i

Autor: pixabay.com

Instagram - dozwolona ilość hashtagów zmieniona! Ile znaczników dodać żeby nie dostać bana?

2021-10-18 13:49

Na Instagramie królują nie tylko zdjęcia, ale także hashtagi. To dzięki nim użytkownicy aplikacji zwiększają swoje zasięgi, a także gromadzą pod postami więcej polubień. Teraz okazuje się, że dozwolona ilość hashtagów została zmieniona. Ile znaczników dodać żeby nie dostać bana? Jak działa algorytm Instagrama?

Instagram - dozwolona ilość hashtagów zmieniona! Ile znaczników dodać żeby nie dostać bana? O tym musi wiedzieć każda osoba, która działa na Instagramie! Instagram to kopalnia kolorowych zdjęć, ale także ciekawostek. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie, a to wszystko przez kreatywność twórców. Dziś możemy inspirować się modą, szukać kulinarnych przepisów oraz wyhaczać domowe triki. Oprócz tego możemy prowadzić prywatny pamiętnik, śledzić życie popularnych osób oraz sami próbować wybić się w apce. Jak wiadomo w tym celu potrzebujemy mieć plan, a także wspomagać się hashtagami. Do tej pory mówiło się głośno, że należy używać maksymalnie 30 hashtagów. Przekroczenie tej liczby skutkuje oczywiście publikacją zdjęcia bez opisu oraz bez znaczników, a w dodatku algorytm obcina nam nieco zasięgi. Teraz jednak Instagram zmienił zasady, a dozwolona liczba hashtagów została zmieniona!

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Instagram - ile hashtagów można użyć pod zdjęciem?

Ile hashtagów można dodać pod zdjęciem na Instagramie, tak żeby algorytm nie poucinał zasięgów? Okazuje się, że Instagram odchodzi od spamerskich hashtagów. Okazuje się, że twórcy aplikacji wskazali nowe wytyczne. Z zamieszczonego posta na Instagramie @creators wynika, że należy dodawać od 3 do 5 slajdów! Do tego hashtagi muszą odpowiadać tematyce konta oraz temu, co jest na zdjęciu. Oprócz tego można mieszać hashtagi - te bardzo popularne z tymi mniej popularnymi, a także używać tych, które obserwowane są przez przez naszych followersów. Jak widać używanie 30 hashtagów odchodzi na bok. Teraz lepiej używać do 5 znaczników pod zdjęciem, ponieważ znacznie zwiększy to widoczność konta i zamieszczanych przez nas treści.

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?