Instagram, a nazwa konta- jak stworzyć kreatywny nick?

2020-03-30 16:08 PO
Instagram
Autor: LIONEL BONAVENTURE/AFP/East News

Instagram to portal społecznościowy, na którym jest niemalże każdy z nas! Nazwa naszego konta powinna być przyciągająca, kreatywna, a zarazem prosta, ponieważ to właśnie ona w pierwszej kolejności musi zaciekawić odbiorców na tyle, by chcieli wejść na nasze konto! Zdradzamy na ESKA.pl kilka złotych porad jak stworzyć kreatywny nick na Instagramie!

Instagram jest jednym z najpopularniejszych kanałów społecznościowych, dlatego w momencie kiedy zakładamy na nim konto powinniśmy skupić się na wielu jego aspektach. Jednym z nich jest wymyślenie unikatowej, oryginalnej nazwy na Instagrama, która jest niesamowicie istotna, ponieważ jest jedną z ważniejszych części naszej internetowej wizytówki. Tworząc tą jedyną, niepowtarzalną nazwę w pierwszej kolejności należy zadać sobie pytanie o czym będzie opowiadał nasz profil, a zaraz po tym postarać się wymyślić nazwę jak najbardziej spójną z treściami, które chcemy tam publikować. Choć na pierwszy rzut oka proces tworzenia nicku na Instagramie wydaje się być niezwykle prosty, okazuje się jednak, że warto zainspirować się innymi posiadaczami tej aplikacji i skorzystać z wielu cennych rad. Przygotowaliśmy dla was kilka podstawowych punktów, z którymi warto się zapoznać przy wymyślaniu swojej nazwy, tak aby przyciągnęła ona dużo obserwujących, a także, aby dzięki niej znaleźć się na liście topowych instagramerów.

Instagram - jak wymyślić nazwę?

Imię i nazwisko

Nie ma nic prostszego i bardziej profesjonalnego niż twoje imię i nazwisko. Pójście tą drogą jest bardzo dobre, szczególnie wtedy kiedy nasze konto jest osobiste i nie działamy na nim jako żaden twórca.

Wersja angielska

Napisz na kartce kilka słów, które przychodzą ci do głowy w związku z twoją osobą, a następnie przetłumacz je na język angielski. Niekiedy bardzo często słowo, które nie brzmi dla nas atrakcyjnie w naszym języku, okazuje się być idealne w innym tłumaczeniu.

Krótko i łatwo

Tworząc swój nick trzymaj się tych zasad. Ważne jest, aby twoja nazwa dała się zapamiętać innym użytkownikom. Czym dłuższa i bardziej skomplikowana będzie, tym mniejsze szanse, że ktoś ją zapamięta.

Pseudonim artystyczny

Jeśli chcesz działać anonimowo spróbuj wymyślić coś z czym ty i twoje posty będziecie się identyfikować. Dzięki temu nie będziesz musiał udostępniać swoich prywatnych danych.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze