Instagram - o co chodzi w Until Tommorow? Nowy trend dla ludzi z dystansem

2020-03-30 12:03
Nowy trend na Instagramie. O co chodzi w Until Tommorow?
Autor: canva.com Nowy trend na Instagramie. O co chodzi w Until Tommorow?

Na Instagramie jest możliwości na spędzenie wolnego czasu. Są challange z podbijaniem papieru toaletowego, robieniem pompek czy transmitowaniu na żywo co u nas słychać. Tym razem pojawił się nowy trend, który nazywa się Until Tommorow. Na czym on polega?

Instagram to wyjątkowa platforma, na której dzielimy się zdjęciami z naszego życia. Bardzo popularny jest cały czas #ThrowbackThursday, który polega na tym, że wspominamy zdjęcia z przed lat, które opublikowaliśmy w… czwartek. Najnowszym trendem, który pojawił się na Instagramie to Until Tommorow. Zebraliśmy wszystkie informacje na ESKA.pl, co powinieneś wiedzieć o najnowszym challange na Insta. 

Untill Tommorow - na czym polega?

Najnowsze wyzwanie Until Tommorrow, polega na tym, że użytkownicy publikują tak zwane zdjęcia z głupimi minami na swoim koncie na Instagramie z podpisem Until Tomorrow. Zdjęcie musi pozostać przez cały dzień, zanim będziemy mogli je usunąć. Żeby wziąć udział w nowym trendzie, musimy polubić zdjęcie z podpisem Until Tommorrow. Wtedy możemy spodziewać się wiadomości o podjęciu trendu na naszym profilu. 

53131 Makijaż w stylu lat 20! Jak go wykonać?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze