Kontrowersyjna para z TikToka spodziewa się dziecka. 62-latka zostanie mamą

Cheryl McGregor i Quran McCain
Autor: screen z instagrama/leolove_3 Cheryl McGregor i Quran McCain

Dzieli ich 37 lat, a łączy gorące uczucie. Mowa o jednej z najpopularniejszych par na TikToku. Małżeństwo wzbudza kontrowersje niemal od samego początku. Jednak fakt, że spodziewają się dziecka rozgrzał Internet do czerwoności! Czy 62-latka rzeczywiście zostanie mamą?

Cheryl McGregor i Quran McCain spodziewają się dziecka? Para zyskała popularność dzięki filmikom na TikToku na których udowadnia, że miłość nie zważa na wiek. Cheryl i Quran chcą pozbyc się stereotypów. Para z TikToka mówi wprost, że dzieląca ich różnica wieku, nie ma dla nich żadnego znaczenia. Jednak nie każdy tak uważa.. Dla wielu użytkowników fakt, że Quran ma 25 lat, a Cheryl 62 jest wręcz nie do zniesienia. TikToki Cheryl McGregor i Quran McCain budzą zainteresowanie i ciekawość, ale też negatywne emocje. Ostatnia nowina, którą ogłosili szczególnie to udowodniła..

Sanah na pielgrzymce przykuła uwagę! Zaskakująca wersja w drodze na Jasną Górę

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12

62-latka będzie mamą!

Warto podkreślić, że Cheryl McGregor została mamą już wcześniej. 62-latka jest matką siedmiorga dzieci z poprzednich związków. Ma także 17 wnucząt. Jednak odkąd związała się z Quranem McCainem marzy o tym, by wychować z nim dziecko. Małżonkowie zrobili swoim fanom niespodziankę i wrzucili TikToka, w którym informują o tym, że zostaną rodzicami! Ciąża po 60. roku życia zagrażałaby zarówno zdrowiu dziecka, jak i kobiety, dlatego para wybrała inne rozwiązanie. Cheryl, razem z mężem, postanowiła skorzystać z usług surogatki. Poszukiwania odpowiedniej osoby trwały długie miesiące, jednak w końcu udało się znaleźć odpowiednią osobę. Para przyznała, że jest w stanie zapłacić niemal każdą cenę za wymarzonego potomka. Skorzystanie z usług surogatki, w Stanach Zjednoczonych, kosztuje od kilku do nawet kilkuset tysięcy dolarów! Dziecko Cheryl i Quarana ma się pojawić na świecie wiosną 2023 r. 62-latka przyznała, że mogą liczyć na wsparcie ze strony swoich rodzin.

Tak nie można się opalać! Ekspert ostrzega przed niebezpiecznym trendem na Tiktoku

Nasze rodziny wspierają tę decyzję, choć początkowo miały obawy

Sonda
Czy para podjęła rozsądną decyzję?

Świadome rodzicielstwo - czym powinniśmy się kierować. Jakich błędów nie popełniać. Posłuchaj podcastu DROGOWSKAZY.

Listen to "Drogowskazy: o świadomym rodzicielstwie" on Spreaker.
NAJNOWSZE