In-Grid: wiek, pochodzenie, utwory, Instagram. Co wiadomo o gwieździe muzyki?

2021-07-25 14:44
In-Grid
Autor: SEBASTIAN WOLNY/SUPER EXPRESS

Pamiętacie In-Grid ? To właśnie ona wylansowała takie hity jak Tu Es Foutu, Milord czy Mamma Mia. Niebawem polska publiczność będzie mogła przypomnieć sobie twórczość artystki, a to wszystko za sprawą jej występu na Wakacyjnej Trasie Dwójki. Co musicie wiedzieć o popularnej niegdyś piosenkarce?

In-Grid: wiek, pochodzenie, utwory i Instagram to kwestie, które interesują internautów najbardziej w kontekście odnoszącej niegdyś wielkie sukcesy piosenkarki. Chyba nie ma osoby, które nie kojarzyłaby któregoś z hitów, jakie na przestrzeni lat nagrała i wylansowała włoska wokalistka. Szał na In-Grid rozpoczął się niedługo po nagraniu przez nią pierwszego francuskojęzycznego singla Tu Es Foutu. Utwór spotkał się ze świetnym odbiorem właściwie w całej Europie, w tym również w Polsce. Z każdym kolejnym numerem In-Grid ugruntowywała swoją pozycję na rynku muzycznym, a na jej koncerty w Polsce przychodziły tłumy. Ostatnim naprawdę wielkim hitem wokalistki jest wydany w 2005 roku numer Mamma Mia. I choć od wydania piosenki minęło już ponad 15 lat, wciąż cieszy się ona wielką popularnością, czego dowodem są pozostawione pod nakręconym do niej teledyskiem komentarze od polskich fanów. Lada moment, bo 25 lipca, polscy widzowie będą mieli okazję usłyszeć największe hity In-Grid na żywo. Artystka uświetni swoim występem Wakacyjną Trasę Dwójki w Koszalinie. Z tej okazji zebraliśmy najważniejsze informacje o artystce i publikujemy je poniżej.

In-Grid - wiek

Ile In-Grid ma lat? Ingrid Alberini, bo tak naprawdę nazywa się gwiazda, przyszła na świat 11 września 1973, co oznacza, że w tym roku skończy 48 lat.

In-Grid - pochodzenie

Chociaż In-Grid nagrała wiele piosenek po francusku, tak naprawdę jest Włoszką. Piosenkarka urodziła się w mieście Guastalla, które leży w regionie Emilia-Romania.

In-Grid - piosenki

Do najpopularniejszych numerów w katalogu In-Grid należą: Tu Es Foutu, Milord, In Tango oraz Mamma Mia.

In-Grid - Instagram

Czy In-Grid posiada konto na Insta? Oczywiście! Znajdziecie ją pod nickiem @in_grid_real.

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Najnowsze