Lato muzyka zabawa 2021 Koszalin - GWIAZDY. Kto wystąpi 25.07.2021?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021
Autor: Materiały TVP

Rozśpiewana i roztańczona ekipa Wakacyjnej Trasy Dwójki przemierza Polskę wzdłuż i wszerz. Radosna, barwna kawalkada pełna gwiazd odwiedza miasta i miasteczka, wioząc radość, muzykę, zabawę, światowe hity i nieprzebrane pokłady pozytywnej energii. Najbliższy przystanek zaplanowano Koszalinie. Widzów TVP2 i publiczność zgromadzoną w koszalińskim amfiteatrze czeka prawdziwa eksplozja muzycznego szaleństwa!

Lato muzyka zabawa 2021 Koszalin - gwiazdy zadbają o doskonałe nastroje widzów i publiczności! A wszystko to w klimacie beztroskich, słonecznych wakacji w nadmorskim kurorcie! Już nie ma dzikich plaż… – śpiewała niegdyś Irena Santor. W Koszalinie utwór ten usłyszymy w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej. Wokalistka przeniesie nas klimat gwarnych kafejek przy molo, starego sprzedawcy pamiątek i krajobrazów, na których mewy ósemki kreśliły.

Po takim wprowadzeniu nikt już nie będzie miał wątpliwości, że Wakacyjna Trasa Dwójki zakotwiczyła nad Bałtykiem. A skoro tak, to nie zabraknie takich letnich przebojów, jak Lambada nad brzegiem morza w wykonaniu Zenka Martyniuka, Iść, ciągle iść, w stronę słońca w interpretacji Izabeli Trojanowskiej, a także Wakacji z blondynką i Lata 2000 , które wyśpiewa serialowy ulubieniec pań – Mikołaj Krawczyk. Kogo jeszcze zobaczymy na scenie?

Lato muzyka zabawa 2021 Koszalin - gwiazdy

Wakacje nad morzem to także gorące uczucia i równie gorące rytmy! Tu do akcji wkroczy specjalistka do podnoszenia temperatury na scenie – żywiołowa, a przy tym piekielnie utalentowana włoska gwiazda In-Grid. W Koszalinie zaśpiewa swoje największe przeboje Mamma Mia, Ina tango, Millord i Tu Es Foutu. Atmosferę dodatkowo podgrzeje przebój Light me up w wykonaniu Gromee, zaś skali na termometrach zabraknie, kiedy na scenę wkroczy fenomenalna Carla Fernandes – temperamentna wokalistka o polsko-latynoskich korzeniach. W jej wykonaniu usłyszymy najgorętsze światowe przeboje, w tym Let’s get loud z repertuaru J.Lo oraz Dare, hit oryginalnie wykonywany przez Shakirę. 

Żar uczuć i wakacyjne porywy serca to coś, co letnikom towarzyszy od zawsze.  O tym aspekcie wakacji nad morzem słowami piosenek opowie m.in. grupa Boys. W Koszalinie usłyszymy ich hity Miłość jak piorun i Jesteś szalona.  Long Junior zaśpiewa Bądź moją królową, Luka Rossi wystąpi z przebojem A Ty bądź, zaś specjalista od sercowych poruszeń, Zenek Martyniuk, wykona Pragnienie miłości, Oczarowałaś mnie oraz słynne Oczy zielone. Nie zabraknie także największych szlagierów zespołu Weekend.

Całości dopełni widowiskowa, multimedialna scenografia, porywające choreografie i malownicza sceneria koszalińskiego amfiteatru. Kamery Wakacyjnej Trasy Dwójki zarejestrują cały rozmach i piękno tego niezwykłego koncertu skąpanego w morskiej bryzie, wakacyjna aurze oraz muzyce niosącej beztroskę i miłość. Koncert poprowadzi energetyczny, zgrany duet w składzie: Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Back-stage we władanie wezmą: Izabella Krzan i Norbi.  Dla widzów przygotowano także interaktywne konkursy i zabawy. Będzie okazja, by pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Na autorów najciekawszych produkcji czekają atrakcyjne nagrody.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Najnowsze