Lato muzyka zabawa 2021 Koszalin - GWIAZDY. Kto wystąpi 25.07.2021?

2021-07-25 18:45
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021
Autor: Materiały TVP

Rozśpiewana i roztańczona ekipa Wakacyjnej Trasy Dwójki przemierza Polskę wzdłuż i wszerz. Radosna, barwna kawalkada pełna gwiazd odwiedza miasta i miasteczka, wioząc radość, muzykę, zabawę, światowe hity i nieprzebrane pokłady pozytywnej energii. Najbliższy przystanek zaplanowano Koszalinie. Widzów TVP2 i publiczność zgromadzoną w koszalińskim amfiteatrze czeka prawdziwa eksplozja muzycznego szaleństwa!

Lato muzyka zabawa 2021 Koszalin - gwiazdy zadbają o doskonałe nastroje widzów i publiczności! A wszystko to w klimacie beztroskich, słonecznych wakacji w nadmorskim kurorcie! Już nie ma dzikich plaż… – śpiewała niegdyś Irena Santor. W Koszalinie utwór ten usłyszymy w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej. Wokalistka przeniesie nas klimat gwarnych kafejek przy molo, starego sprzedawcy pamiątek i krajobrazów, na których mewy ósemki kreśliły.

Po takim wprowadzeniu nikt już nie będzie miał wątpliwości, że Wakacyjna Trasa Dwójki zakotwiczyła nad Bałtykiem. A skoro tak, to nie zabraknie takich letnich przebojów, jak Lambada nad brzegiem morza w wykonaniu Zenka Martyniuka, Iść, ciągle iść, w stronę słońca w interpretacji Izabeli Trojanowskiej, a także Wakacji z blondynką i Lata 2000 , które wyśpiewa serialowy ulubieniec pań – Mikołaj Krawczyk. Kogo jeszcze zobaczymy na scenie?

Lato muzyka zabawa 2021 Koszalin - gwiazdy

Wakacje nad morzem to także gorące uczucia i równie gorące rytmy! Tu do akcji wkroczy specjalistka do podnoszenia temperatury na scenie – żywiołowa, a przy tym piekielnie utalentowana włoska gwiazda In-Grid. W Koszalinie zaśpiewa swoje największe przeboje Mamma Mia, Ina tango, Millord i Tu Es Foutu. Atmosferę dodatkowo podgrzeje przebój Light me up w wykonaniu Gromee, zaś skali na termometrach zabraknie, kiedy na scenę wkroczy fenomenalna Carla Fernandes – temperamentna wokalistka o polsko-latynoskich korzeniach. W jej wykonaniu usłyszymy najgorętsze światowe przeboje, w tym Let’s get loud z repertuaru J.Lo oraz Dare, hit oryginalnie wykonywany przez Shakirę. 

Żar uczuć i wakacyjne porywy serca to coś, co letnikom towarzyszy od zawsze.  O tym aspekcie wakacji nad morzem słowami piosenek opowie m.in. grupa Boys. W Koszalinie usłyszymy ich hity Miłość jak piorun i Jesteś szalona.  Long Junior zaśpiewa Bądź moją królową, Luka Rossi wystąpi z przebojem A Ty bądź, zaś specjalista od sercowych poruszeń, Zenek Martyniuk, wykona Pragnienie miłości, Oczarowałaś mnie oraz słynne Oczy zielone. Nie zabraknie także największych szlagierów zespołu Weekend.

Całości dopełni widowiskowa, multimedialna scenografia, porywające choreografie i malownicza sceneria koszalińskiego amfiteatru. Kamery Wakacyjnej Trasy Dwójki zarejestrują cały rozmach i piękno tego niezwykłego koncertu skąpanego w morskiej bryzie, wakacyjna aurze oraz muzyce niosącej beztroskę i miłość. Koncert poprowadzi energetyczny, zgrany duet w składzie: Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Back-stage we władanie wezmą: Izabella Krzan i Norbi.  Dla widzów przygotowano także interaktywne konkursy i zabawy. Będzie okazja, by pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Na autorów najciekawszych produkcji czekają atrakcyjne nagrody.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze