Ile zarobi Ariana Grande za bycie jurorką w The Voice? Ta kwota robi wrażenie!

2021-04-03 12:55
Ariana Grande
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Cały świat cieszy się, że Ariana Grande zasiądzie na czerwony fotelu w amerykańskiej edycji The Voice. Choć producenci długo ją na to namawiali, w końcu się udało! Jesteście ciekawi ile najpopularniejsza piosenkarka na świecie zarobi pieniędzy za bycie trenerką w The Voice? Ta kwota robi wrażenie!

Ariana Grande - zarobki w The Voice. Ile zarobi gwiazda za bycie trenerką i jurorką w muzycznym show? Amerykańska odsłona The Voice cieszy się niesamowitą popularnością na całym świecie. Program oglądają nawet Polacy i chętnie śledzą zmagania utalentowanych osób. Oprócz tego śledzą show ze względu na popularnych jurorów, którzy przez wiele edycji zasiadali na czerwonych fotelach. Co ciekawe, można było zobaczyć już tam Miley Cyrus, Nicka Jonasa, Shakirę, Alicię Keys, Ushera, Christinę Aguilera, Adama Levine czy też Gwen Stefani. Teraz przyszła pora na najpopularniejszą piosenkarkę wszech czasów, czyli oczywiście Arianę Grande. To ona zajmie miejsce Nicka Jonasa i będziemy mogli oglądać ją już w 21. edycji amerykańskiego The Voice. To duże wyzwanie dla Ari, ale także nowe doświadczenie w jej życiu, z którym na pewno sobie poradzi. Oprócz piosenkarki na fotelach usiądzie: Kelly Clarkson, John Legend i Blake Shelton, który w The Voice jest od samego początku.

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ariana Grande - ile zarobi w The Voice?

Ariana Grande w The Voice, to bez dwóch zdań historyczna chwila. Choć rozmowy na temat jej udziału w show trwały długo, w końcu się udało! Jesteście ciekawi ile Ariana Grande zarobi będąc jurorką w muzycznym programie? Zapnijcie pasy - kwota robi wrażenie! Jak podaje zagraniczny portal Ok! Magazine, amerykańska gwiazda zarobi około 25 milionów dolarów! Te liczby robią wrażenie, a w przeliczeniu na złotówki, wychodzi to około 100 milionów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze