Ile Wersow zarabia dziennie? TAKIE pieniądze za 24 godziny chciałby mieć każdy!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: SPĘDŹ ZE MNĄ DZIEŃ! / WERSOW Ile Wersow zarabia dziennie? TAKIE pieniądze za 24 godziny chciałby mieć każdy!

ZAWROTNA SUMA

Ile Wersow zarabia dziennie? TAKIE pieniądze za 24 godziny chciałby mieć każdy!

2024-07-08 13:24

Ile Wersow zarabia dziennie? Pieniądze influencerki pochodzą z wielu źródeł. Przede wszystkim z nagrywania filmików, w których pojawiają się reklamy. Im dłuższy czas oglądania filmu, tym lepiej! Weronika Sowa zarabia też biorąc udział w kampaniach reklamowych znanych marek, czy sprzedając swoją muzykę. Niedawno wydała album Wersow Store, który promuje grając wyprzedaną po części trasę koncertową.

Spis treści

  1. Ile Wersow zarabia miesięcznie? KWOTA
  2. Ile Wersow zarabia dziennie - KWOTA

Ile Wersow zarabia dziennie? Zdecydowanie to jedno z najczęściej zadawanych pytań związanych z influencerką. Nie ma się co dziwić, bo od wielu lat zarobki na YouTube, czy też zarobki gwiazd internetu są poddawane wielu dyskusjom. Jakiś czas temu sporo rozmawiało się o tym, ile zarabia Friz w 60 minut. Gigantyczne zarobki Karola Wiśniewskiego są wynikiem jego szerokiej działalności biznesowej. Spółki należące do jego firmy odpowiedzialne są za produkcję ubrań, produktów spożywczych, czy nawet tworzenie bajek, gier i seriali. Spory zysk Ekipa zaliczyła za sprawą sprzedaży muzyki, a także biletów na wyprzedane całkowicie koncerty Genzie. W sieci często też dyskutuje się, ile w minutę zarabia Budda. Szczególnie po tym, gdy stać go kupić Bugatti Veyron i posiada on wiele innych drogich samochodów.

Zarobki polskich gwiazd

Ile Wersow zarabia miesięcznie? KWOTA

Młodzi dzisiaj chcą tworzyć w internecie, bo widzą, jak bardzo jest to intratne. Ogromny zarobek nie przychodzi jednak tak łatwo, jakby się to mogło wydawać. Często są to wyrzeczenia, a także umiejętność poradzenia sobie ze stresem. Weronika Sowa na początku działalności nie miała łatwo. Kłopoty z plagiatem logo sowy, czy reklamowanie produktów nieodpowiednich dla niepełnoletnich. Z czasem jednak odrabiała zadanie bycia wzorową influencerką, dzięki czemu otrzymała wyróżnienie najbardziej wpływowej gwiazdy internetu w Polsce. Dzisiaj zarabia tworząc filmy na YouTube, biorąc udział w dobrze płatnych kampaniach reklamowych, sprzedając swoją muzykę czy grając koncerty na żywo.

Budda z "Grażynką" bawił się na koncercie Wersow. Znał nawet tekst piosenki!

Ile Wersow zarabia? Influencerka z ogromną chęcią odpowiedziała na to pytanie w swoim filmiku. Przyznała jednak, że jest to dla niej bardzo niekomfortowy temat, bo sama skupia się na relacjach, pracy i zawsze chce, by pieniędzmi zajmował się ktoś inny. Tak jak u wszystkich twórców kwota jest bardzo zależna od wielu czynników. Od tego, jakie są stawki za CPM na YouTube, ile filmów nagra, jakie będą wyświetlenia, czy będzie mieć w danym miesiącu współprace na innych platformach społecznościowych. Ujawniła, że pod koniec ubiegłego roku ten CPM był całkiem spory i z YouTube zarobiła powyżej 100 tysięcy złotych. W tym roku, w styczniu było to zdecydowanie mniej. Zaznaczyła, że jej zarobki musi też podzielić, bo oddaje procent do agencji, czy też procent do managementu.

Ile Wersow zarabia dziennie - KWOTA

Dzienne zarobki Wersow 2024 równie mocno zainteresowały internautów. Gwiazda zdradziła, że dziennie podsumowując zarabia minimum 2 tysiące złotych. 'Nie mam stawki dziennej i tak jak mówię, jest to mocno uzależnione od tego, co w danym miesiącu zrobiłam. Uogólniając jest to taka kwota', powiedziała. Czy stawki za internetową działalność są za duże? Możecie wyrazić swoje zdanie w naszej sondzie!

Sonda
Czy zarobki w internecie są za duże?