Igo Walaszek - Męskie Granie, Instagram, wzrost, koncerty

2020-08-08 15:36 Patrycja Obarowska
Igo Walaszek
Autor: Jakub Kaminski/East News

Igo Walaszek- Męskie Granie, Instagram, wzrost, koncerty! Kim jest Igo Walaszek i co o nim wiemy? Więcej informacji na temat gwiazdy Męskiego Grania, który zaśpiewał hit Sobie i Wam z Katarzyną Nosowską, Tomaszem Organkiem oraz Krzysztofem Zalewskim już na ESKA.pl!

Igo Walaszek - Męskie Granie, Instagram, wzrost, koncerty! Kim jest zarówno prywatnie, jak i zawodowo Igo Walaszek? Igo, czyli Igor Walaszek, ponieważ tak brzmi prawdziwe imię artysty, jest gwiazdą popularnych tras koncertowych istniejących pod szyldem Męskie Granie! Fani niezwykłego projektu, jakim jest Męskie Granie Orkiestra z pewnością zadają sobie wiele pytań dotyczących Igo i jego osobowości. Igo Walaszek to utalentowany wokalista, który w 2019 roku wystąpił wraz z Tomaszem Organkiem, Katarzyną Nosowską, a także Krzysztofem Zalewskim w teledysku do piosenki Sobie i Wam, która w szybkim czasie po publikacji w sieci stała się hitem! Igo Walaszek światu jest doskonale znany z polskiej muzyki elektronicznej, w której artysta się specjalizuje. Kim jest Igo Walaszek prywatnie? Więcej informacji na jego temat znajdziecie poniżej na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Igo Walaszek - Męskie Granie
  2. Igo Walaszek - Instagram
  3. Igo Walaszek - wzrost 
  4. Igo Walaszek - koncerty 
  5. Igo Walaszek - wiek

Igo Walaszek - Męskie Granie

Igo Walaszek na polskiej scenie muzycznej był dotąd znany przede wszystkim dzięki występom w duecie Bass Astral x Igo, jednak teraz artysta kojarzony jest także z Męskim Graniem, z którym koncertuje w genialnym stylu!

Igo Walaszek - Instagram

Igo Walaszek jest aktywny w social mediach i ma swoje własne konto na Instagramie, na którym ma ponad 20 tysięcy fanów. 

Igo Walaszek - wzrost 

Igo Walaszek nie podaje w sieci swojego dokładnego wzrostu. Artysta w ogóle nie przepada za łączeniem życia prywatnego z zawodowym, dlatego w sieci pojawia się mało osobistych informacji o Igorze. 

Igo Walaszek - koncerty 

Igo Walaszek to prawdziwa dusza artystyczna! Chłopak kocha muzykę i zajmuje się tworzeniem jej od profesjonalnej strony. Igo pochodzi z Krakowa i jest wokalistą Bass Astral x Igo i Clock Machine. Świetnie odnajduje się w muzyce rockowej, a także elektronicznej. Ma na swoim koncie wiele koncertów między innymi: Męskie Granie, Audioriver, Przystanek Woodstock oraz Opener Festival.

Igo Walaszek - wiek

Igor Walaszek: wiek! Polski wokalista urodził się w 1992 roku, a więc skończył 28 lat. 

Najnowsze