Męskie Granie 2020 - hymn ŚWIT od Darii Zawiałow, Króla i Igo hitem jak piosenka Początek?

2020-07-01 19:05 Maksymilian Kluziewicz
Daria Zawiałow
Autor: Grzegorz Ksel/REPORTER

Mimo że jedenasta edycja Męskiego Grania nie odbędzie się w takiej formie, jak planowano, wszyscy fani formatu mogą liczyć na niespodzianki. Jedną z nich jest singiel nagrany przez nowy skład Męskie Granie Orkiestry. W tym roku, utwór przewodni całej imprezy wykonują Daria Zawiałow, Król oraz Igo. Kawałka Świt posłuchacie już teraz na ESKA.pl. Zostanie hitem na miarę singla Początek?

Męskie Granie 2020 - hymn Świt równie wielkim hitem, co Początek od Dawida Podsiadło, Krzysztofa Zalewskiego i Korteza? Wszystko na to wskazuje! Od lat, single nagrywane przez Męskie Granie Orkiestrę cieszą się wielką popularnością wśród słuchaczy. Do tej pory, w projekcie, poza wspomnianymi muzykami, brali udział między innymi Nosowska, Brodka, Organek oraz Piotr Rogucki. W tym roku, w studiu nagraniowym spotkali się przedstawiciele alternatywnego popu - Daria Zawiałow i Błażej Król oraz Igo, czyli Igor Walaszek, którego fani Męskiego Grania doskonale kojarzą z zeszłorocznej piosenki Sobie i Wam.

Organizatorzy Męskiego Grania zapowiedzieli wiele niespodzianek. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, wydarzenie nie odbędzie się w tej formie, w jakiej planowano. Wielbiciele formatu będą mogli jednak spotykać się ze swoimi ulubionymi wykonawcami w internecie. Najważniejszą kwestią dla wielu fanów było jednak to, czy i tym razem powstanie hymn. Numer Świt miał swoją oficjalną premierę 1 lipca 2020 roku, o godzinie 19:00. 

Ronnie Ferrari jakiego nie znacie! Zaskoczył i pokazał artystyczną twarz w Domowym Graniu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Męskie Granie 2020 - singiel

Piosenka Świt to efekt współpracy Darii Zawiałow, Króla i Igo. Trwający trzy minuty kawałek muzyczny zaskoczył wszystkich fanów Męskiego Grania, jak i zaangażowanych w jego powstanie artystów. Niektórzy z nich uważają nawet, że singiel ma szansę odnieść równie wielki sukces, co hymn Początek z 2018 roku. Posłuchajcie Świtu od Męskie Granie Orkiestry poniżej i dajcie nam znać, co sądzicie. Jest moc?

Najnowsze