Ignacy Błażejowski - wiek, wzrost, The Voice Kids 4, Dla Mamy, The Voice of Poland, Instagram, YouTube

Ignacy Błażejowski
Autor: Materiały Prasowe/fot. Jan Bogacz, TVP

Ignacy Błażejowski gwiazdą pierwszej części finału The Voice Kids 4! Niezwykle utalentowany uczestnik pokażę się w najnowszym odcinku The Voice Kids 4 i ponownie zachwyci świat swoim fenomenalnym głosem. Kim jest Ignacy Błażejowski i co powinniśmy wiedzieć na jego temat? Wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o wokaliście znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Ignacy Błażejowski - wiek
  2. Ignacy Błażejowski - wzrost
  3. Ignacy Błażejowski - The Voice Kids 4
  4. Ignacy Błażejowski - Dla Mamy
  5. Ignacy Błażejowski - The Voice of Poland
  6. Ignacy Błażejowski - Instagram
  7. Ignacy Błażejowski - YouTube

Ignacy Błażejowski - wiek, wzrost, dla mamy, The Voice of Poland, Instagram, TikTok, YouTube. Kim jest uczestnik, który jeszcze całkiem niedawno zachwycał nas w znanym muzycznym show, a teraz wystąpi gościnnie jako gwiazda w najnowszym odcinku The Voice Kids 4? Jako, że data tego odcinka zbliża się wielkimi krokami, postanowiliśmy przybliżyć wam postać niezwykle utalentowanego chłopaka, który w wieku 12 lat oczarował świat w muzycznym programie Mali Giganci. Wokalista wykonał balladę Say Something, a jego wideo w sieci zebrało blisko 2 miliony wyświetleń. To jednak nie koniec jego publicznych występów. Ignacy Błażejowski to młody, 16-letni wokalista, który pokazał się także w jedenastej edycji The Voice of Poland! Kiedy pojawił się na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno, wykonał megahit I See Fire, z repertuaru Eda Sheerana. Czerwony fotel w jego stronę odwrócił Michał Szpak, a także Edyta Górniak. Kim jest Ignacy Błażejowski o co o nim wiemy? Wszystkie najważniejsze informacje o artyście znajdziecie poniżej! 

Ignacy Błażejowski - wiek

Ignacy Błażejowski ma 17 lat i jest niezwykle utalentowanym wokalistą, który ma szansę zwojować muzyczny rynek w Polsce i nie tylko!

Ignacy Błażejowski - wzrost

Ignacy Błażejowski nie podaje w mediach społecznościowych swojego dokładnego wzrostu. 

Ignacy Błażejowski - The Voice Kids 4

Ignacy Błażejowski weźmie gościnnie udział w najnowszej edycji The Voice Kids 4! Artysta będzie gwiazdą pierwszej części finału, którą obejrzeć będziemy mogli już 10 kwietnia o godzinie 20:00 na antenie TVP2. 

Ignacy Błażejowski - Dla Mamy

Ignacy Błażejowski oczarował wszystkich w The Voice of Poland 11 swoją interpretacją wielkiego hitu z repertuaru Korteza - Dla Mamy.

Ignacy Błażejowski - The Voice of Poland

Ignacy Błażejowski był uczestnikiem 11. edycji The Voice of Poland! Artysta w trakcie przesłuchaniach w ciemno  zaśpiewał I See Fire od Eda Sheerana, zachwycając zarówno Michała Szpaka, jak i Edytę Górniak, do której drużyny ostatecznie dołączył.

Ignacy Błażejowski - Instagram

Ignacy Błażejowski ma swój własny profil na Instagramie, jednak nie jest na nim aktywny, mimo, że jego konta zasila 10 tysięcy fanów.

Ignacy Błażejowski - YouTube

Ignacy Błażejowski posiada własny kanał na YouTube, jednak tam również nie jest za bardzo aktywny. Na całej platformie widnieje raptem jeden utwór zatytułowany koniec.

Najnowsze