Ignacy Błażejowski - rywal Ochmana w The Voice of Poland zaskoczył nową piosenką! HIT?

2022-08-12 14:44
Ignacy Błażejowski - rywal Ochmana w The Voice of Poland zaskoczył nową piosenką! HIT?
Autor: Piotr Porębski / Universal Music Poland

Artysta w przełomowym momencie swojego życia wypuszcza bardzo osobistą piosenkę i klip. Posłuchajcie jej już teraz.

Nowości Muzyczne 2022: Dla Ignacego najbliższe tygodnie to domykanie pewnego etapu i przygotowania do nowego życia na własną rękę. Od października Ignacy będzie studentem Wokalistyki Jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Pochodzący z Krosna artysta nie przeprowadza się jednak do Katowic, a do Warszawy, gdzie podejmie dodatkowo studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Amerykanistyki. Studia na Akademii Muzycznej, na które przyjmowane są tylko dwie osoby rocznie, będzie odbywał w trybie indywidualnym.

HIT LATA 2022 - wybierzcie najgorętszą piosenkę wakacji! [FINAŁ]

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Ignacy - piosenka Ostatni raz

Ostatni raz jest zakończeniem pewnego etapu. Pożegnaniem się z obecnym stanem rzeczy i pójściem naprzód – mówi Ignacy. – Uświadomiłem sobie, że stoję miejscu i brakuje mi pola do rozwoju. Na próżno tracąc czas, zaglądam w przeszłość, zapominając o teraźniejszości. O tym też jest klip. Próbuję odnaleźć swoje nowe miejsce – tam, gdzie będę szczęśliwy i gdzie nie będę już musiał rozpamiętywać tego, co się wydarzyło.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze