Ida Nowakowska za długo zastanawia się nad ocenami? Agustin Egurrola zirytowany

Ida Nowakowska za długo zastanawia się nad ocenami? Agustin Egurrola zirytowany
Autor: TVP Ida Nowakowska za długo zastanawia się nad ocenami? Agustin Egurrola zirytowany

Taneczny występ jednej z par w dzisiejszym odcinku stał się kością niezgody między Idą Nowakowską a Agustinem Egurrolą. Takiej wymiany zdań nie spodziewał się nikt. Koniecznie zobaczcie nasze wideo.

Dance Dance Dance 3 - widzowie będą mogli zobaczyć kolejne taneczne zmagania gwiazd odwzorowujących choreografie z klipów i muzycznych filmów. Jak się okazuje ogrom emocji zapewnią nie tylko duety ale również sami jurorzy programu. Po jednym z występów między Idą Nowakowską a Agustinem Egurrolą dojdzie do ostrej dyskusji. 

- Cały czas patrzysz emocjami, a w pewnym momencie musisz to rozłożyć na części pierwsze i dać racjonalną ocenę... - zakomunikował Agustin Egurrola. 

- Nie, nie zgadzam się. Każdą choreografię mogłabym rozłożyć na części pierwsze w ten sposób, jeśli każdy by tańczył to samo - tłumaczyła się Ida Nowakowska. 

Dance Dance Dance: Coraz bardziej napięte relacje między Idą i Agustinem?

Z każdą kolejną sekundą dyskusja jurorów trzeciej edycji Dance Dance Dance przybierała na sile. 

Oni mieli zatańczyć najprostszą rzecz na świecie. Tam naprawdę tego tańca było co kot napłakał. I to od razu widać - mówił uniesionym tonem choreograf. 

Chce być w zgodzie sama ze sobą. To jest trudne, bo nie możesz później tych punktów zawrócić - zakończyła dyskusję tancerka. 

Czyj występ wywołał gorącą dyskusję w jurorskiej loży? Odpowiedź 9 kwietnia o 20:35 w TVP2.

Najnowsze