Ida Nowakowska pokłóciła się z Agustinem Egurrolą. O co poszło?

2021-04-25 20:09
Dance Dance Dance
Autor: TVP

W marcu 2021 roku wystartowała trzecia edycja programu Dance Dance Dance! Po raz kolejny sześć gwiazdorskich par prezentuje swoje taneczne umiejętności, a ich popisy ocenia jury w składzie: Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola. Każdy odcinek show jest pełen ogromnych emocji. Nie brakuje radości, wzruszeń, a także złości! W 5. odcinku, który został wyemitowany w sobotę 24 kwietnia 2021 roku, Ida Nowakowska pokłóciła się z Agustinem Egurrolą! O co poszło?!

Ida Nowakowska pokłóciła się z Agustinem Egurrolą! W trzeciej edycji Dance Dance Dance wśród uczestników znaleźli się: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Damian Kordas i Ola Nowak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Olga Łasak i Paweł Cieślak oraz Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. W 5. odcinku programu, o przejście do kolejnego etapu show walczyły już tylko cztery pary: Roksana i Oliwia, Ola i Damian, Paweł i Marta oraz Staszek i Ania. Uczestnicy zaprezentowali się zarówno w duetach, jak i solowo. W tym tygodniu widzowie mieli okazję zobaczyć występy solowe Pawła, Oli, Roksany oraz Staszka. Paweł zatańczył do piosenki I'm Still Standing, Ola zaprezentowała taneczne umiejętności do utworu Shake It Off, Roksana zachwyciła, tańcząc do hitów Britney Spears, natomiast Staszek skradł serca widzów solówką w rytm piosenki Lightning z filmu Grease. Ogromne emocje wzbudził przede wszystkim występ Pawła. Sprawdźcie szczegóły. 

Uczestniczce Dance Dance Dance puściły nerwy? Krzyczała do jurorów

Ida Nowakowska pokłóciła się z Agustinem Egurrolą!

Paweł Bodzianny w ostatnim odcinku Dance Dance Dance zatańczył solówkę do piosenki I'm Still Standing. Zadanie nie należało do najłatwiejszych, ponieważ uczestnik oprócz tego, że musiał zapamiętać kroki, musiał również świetnie bawić się na parkiecie, pokazując radość i pełnię szczęścia. Niestety Paweł kilkukrotnie wypadł z rytmu, a obawa związana z krokami, zabrała mu luz, o który wielokrotnie prosił go Agustin. Występ jako pierwsza oceniła Joanna, która przyznała mężczyźnie 7 punktów.

Następnie swoje zdanie o solówce wyraził Agustin, który niestety dosyć krytycznie wypowiedział się na temat tańca Pawła. Ida nie kryła swojego zdziwienia, gdy choreograf przyznał uczestnikowi zaledwie 5 punktów. Chcąc zrobić na złość Egurroli, Nowakowska oceniła solówkę Pawła na 10 punktów! Agustin uznał, że ocena Idy jest niesprawiedliwa w stosunku do pozostałych uczestników. Po kłótni Joanna zapytała Idę oraz Agustina, czy zgodzą się na rozejm, ale Egurrola odmówił. Czy jurorzy dojdą do porozumienia? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach programu!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze