Reality show

"Hotel Paradise". Szahira była ulubienicą widzów. Niesamowite, jaką przeszła metamorfozę! To naprawdę ona?

2024-04-17 15:28

Szahira Bisiorek dała się poznać jako uczestniczka 6. edycji programu "Hotel Paradise". Dziewczyna, zanim pojawiła się w rajskiej willi, schudła 26 kilogramów! Po programie przeszła kolejna, spektakularną metamorfozę, a na najnowszych zdjęciach z trudem można ją rozpoznać! Zobacz, jak zmieniła się Szahira z "Hotel Paradise".

Spis treści

  1. "Hotel Paradise": o czym jest program?
  2. Szahira z "Hotel Paradise 6" 
  3. Metamorfoza Szahiry z "Hotel Paradise" 
  4. Szahira z "Hotel Paradise" jest dziś nie do poznania! 

"Hotel Paradise": o czym jest program?

Miłosne reality show TVN7 "Hotel Paradise" jest jednym z najchętniej oglądanych tego typu programów. Format, którego prowadzącą jest Klaudia El Dursi, zadebiutował na antenie w 2020 roku i doczekał się siedmiu edycji oraz specjalnej odsłony "All Stars". 

Uczestnicy programu "Hotel Paradise" to single, którzy marzą o zbudowaniu relacji i przeżyciu wielkiej przygody. Wspólnie zamieszkują rajską willę, biorąc przy tym udział w licznych zadaniach. Najsilniejsze pary docierają do finału, a wybrali przez wszystkich uczestników zwycięzcy trafiają na "Ścieżkę Lojalności". Tam muszą odpowiedzieć na pytanie: miłość czy pieniądze? 

Szahira z "Hotel Paradise 6" 

Szahira Bisiorek znalazła się w gronie uczestników 6. edycji programu "Hotel Paradise".Widzowie poznali ją jako absolwentkę szkoły hotelarskiej oraz studiów kosmetycznych, która pracuje jako menadżerka marki odzieżowej.

Uczestniczka przyznała, że jako dziecko była raczej chłopczycą. Lubiła jeździć na quadach, konno i strzelać z wiatrówki. Uprawiała football amerykański grając w męskiej drużynie. Swoją kobiecość odkryła w wieku nastoletnim, gdy zaczęła brać udział w konkursach piękności. Szahira ma na swoim koncie między innymi tytuł Miss Wielkopolski i udział w finale Miss Polski.

Czytaj także: "Hotel Paradise": Eliza i Jay. Jak rozkwitał ich związek?

Szczera i otwarta blondynka szybko zdobyła dużą sympatię widzów i była uznawana za faworytkę do wygrania tej edycji show. Jej droga w programie nie była usłana różami. Początkowo nie mogła zbudować poważnej relacji, jednak wszystko się zmieniło, gdy w hotelu pojawił się Piotr. Dodatkowo dziewczyna dość często ścierała się z Grześkiem i padła ofiarą niewybrednych komentarzy na temat swojego wyglądu ze strony Mikołaja. 

W jednym z odcinków kolega z willi doprowadził ją nawet do łez, mówiąc, że "jest najbrzydszą z przebranych uczestniczek show i gdyby ją zobaczył w bramie, uciekałby ile sił w nogach". 

Metamorfoza Szahiry z "Hotel Paradise" 

Dziewczyna przyznała, że zanim pojawiła się w programie, pokonała sporą nadwagę. Otwarcie mówiła, że jeszcze rok wcześniej ważyła 93 kilogramy. 

Ja płakałam, jak oglądałam poprzednią edycję, bo chciałam tak bardzo iść, a byłam taka utyta - powiedziała przed kamerami. 

Dzięki diecie i treningom, udało się jej zrzucić zbędne kilogramy. 

Czytaj także: Zwycięzcy "Hotel Paradise". Co u nich słychać?

Szahira z "Hotel Paradise" jest dziś nie do poznania! 

Po udziale w "Hotel Paradise" Szahira Bisiorek przeszła kolejną spektakularną metamorfozę. Na jej Instagramie pojawiają się nowe zdjęcia, na których widać, że kobiecie udało się schudnąć jeszcze więcej. 

Uczestniczka show dużo podróżuje i widać, że jest bardzo szczęśliwa. Zobacz, jak zmieniła się Szahira z 6. edycji "Hotel Paradise". Jej metamorfoza robi wrażenie! 

"Hotel Paradise"- zwycięzcy. Co u nich słychać? Kto jest szczęśliwie zakochany? Jeden z nich doczekał się już potomstwa!

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł