Reality show

Hania Balwierczak z "Hotel Paradise 2" już nie wygląda tak, jak w programie! Przeszła metamorfozę!

Hania Balwierczak z 2. edycji "Hotelu Paradise" była jedną z najbardziej charakterystycznych osób, które pojawiały się do tej pory w rajskiej willi. Jej wyjątkowy wizerunek i mocny charakter zwracały uwagę widzów i innych uczestników programu. Teraz Hania wygląda inaczej niż w "Hotelu". Zobacz, jak się zmieniła!

Spis treści

  1. "Hotel Paradise" - miłosne show dla singli 
  2. Hania Balwierczak z "Hotel Paradise 2" 
  3. Metamorfoza Hani z "Hotelu Paradise". Jak dziś wygląda? 

"Hotel Paradise" - miłosne show dla singli 

Hotel Paradise to miłosny program Telewizji TVN, którego prowadzącą jest Klaudia El Dursi. Jego pierwsza edycja pojawiła się w 2020 roku i szybko zdobyła popularność. Uczestnikami show jest grupa singli, którzy marzą o zbudowaniu relacji, ale także przeżyciu przygody życia i zdobyciu popularności. Mieszkając w rajskim hotelu łączą się w pary i biorą udział w różnych zadaniach. W ostatecznej rozgrywce - na ścieżce lojalności- finaliści muszą natomiast zdecydować, co wybierają: miłość czy pieniądze?

Aktualnie emitowana jest 7. odsłona "Hotelu Paradise". 

Czytaj także: "Hotel Paradise"- zwycięzcy. Co u nich słychać?

Hania Balwierczak z "Hotel Paradise 2" 

We wszystkich dotychczasowych edycjach programu wzięło udział wiele osób, których wyróżniały różne cechy. Do grona najbardziej charakterystycznych postaci w "Hotelu Paradise" bez wątpienia należała m.in. Hania Balwierczak z 2. edycji miłosnego show. 

Oryginalny ubiór, rude włosy i mocny charakter sprawiały, że bok nowej uczestniczki nie dało się przejść obojętnie. Hania dołączyła do programu już w trakcie jego trwania, kiedy pozostali uczestnicy tworzyli już pary. Nie było jej łatwo, tym bardziej, że inne dziewczyny dość mocno ją krytykowały. 

Ekscentryczna i zadziorna fotografka mody. Przebojowa reprezentantka pokolenia Millenialsów, z narcystycznym usposobieniem, jak sama o sobie mówi. Ma cięty język, niebagatelne poczucie humoru i nieprzeciętną urodę. Hania to marzycielka patrząca na życie przez różowe okulary - przedstawiała ją produkcja "Hotelu Paradise". 

Metamorfoza Hani z "Hotelu Paradise". Jak dziś wygląda? 

Po udziale w programie Hania zdobyła dużą rozpoznawalność i została influencerką, a jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 300 tysięcy fanów! 

To właśnie między innymi z mediów społecznościowych wiemy, jak dziś wygląda Hania Balwierczak. Okazuje się, że uczestniczka "Hotelu Paradise 2" przeszła dość mocną metamorfozę! Kobieta skróciła włosy i zmieniła ich kolor, a także zrezygnowała z charakterystycznej grzywki. Maluje się także inaczej niż w programie, gdzie na jej ustach najczęściej pojawiała się czerwień. 

Zobacz na zdjęciach, jak dziś wygląda Hania Balwierczak z "Hotelu Paradise 2". 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł