Reality show

"Hotel Paradise". Miłosz Pesta nie wygląda już tak, jak w 4. edycji show. Co za zmiana!

Miłosz Pesta zdobył popularność jako uczestnik 4. edycji programu "Hotel Paradise". W miłosnym programie pojawił się jako wesoły trener tenisa, który próbował budować relację z Wiktorią. Po zakończeniu show Miłosz przeszedł metamorfozę wyglądu! Jak się zmienił i co dziś u niego słychać?

Spis treści

  1. Miłosz z "Hotel Paradise 4"
  2. Relacja Miłosza i Wiktorii w "Hotel Paradise"
  3. Miłosz Pesta śpiewa piosenki jako Miły mo
  4. Metamorfoza Miłosza Pesty z "Hotel Paradise 4" 

Miłosz z "Hotel Paradise 4"

Hotel Paradise to program dla młodych, odważnych singli. Dla jego uczestników jest to szansa na znalezienie miłości, przeżycia niesamowitej przygody oraz wygrania sporej sumki. 

Show, którego prowadzącą jest Klaudia El Dursi zadebiutowało na antenie TVN7 w 2020 roku i doczekało się już siedmiu edycji. 

Czytaj także: Sara była uczestniczką 3. edycji miłosnego show. Jej latynoska uroda powala!

W 4. sezonie "Hotelu Paradise" widzowie poznali między innymi Miłosza Pestę. W miłosnym show pojawił się jako 22-letni student AWF i trener tenisa. Miłosz słynął ze swojego pozytywnego podejścia do życia. Wyróżniał się między innymi dłuższymi włosami, na których często nosił opaski czy bandamki. 

Jest pozytywny, szczery, nieprzewidywalny i zawsze uśmiechnięty. Pewny siebie, ale też bardzo wrażliwy i empatyczny. Czerpie energię z relacji międzyludzkich. Wszędzie go pełno, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Kocha wszystkie kobiety. Lubi podrywać w sieci, ale działa nieszablonowo, wysyła dziewczynom wesołe filmiki. Przy nim kobieta musi się uśmiechać - można przeczytać w jego wizytówce na internetowej stronie programu. 

Relacja Miłosza i Wiktorii w "Hotel Paradise"

W willi na rajskiej wyspie Miłosz budował relację z Wiktorią. Trzeba przyznać, że ich związek należał do bardzo burzliwych. Raz nie szczędzili sobie czułości, innym razem rodziły się między nimi konflikty. Doszło nawet do tego, że podczas jednego z Rajskich Rozdań Miłosz wyrzucił partnerkę z hotelu!

Produkcja postanowiła jednak przywrócić Wiktorię do programu, gdzie ponownie związała się z Miłoszem. Gdy już wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, to trener tenisa musiał opuścić show. Jemu jednak także udało się wrócić do programu, a wraz z Wiktorią doszedł nawet do finałowego tygodnia. 

Po powrocie z Zanzibaru para ogłosiła, że się rozstała. 

Miłosz Pesta śpiewa piosenki jako Miły mo

Już podczas jego udziału w "Hotelu Paradise" Miłosz był wielkim miłośnikiem muzyki. Młody mężczyzna interesował się przede wszystkim rapem. Jego zamiłowanie do muzyki nie kończyło się jednak na słuchaniu, ponieważ były uczestnik "Hotelu Paradise" sam także śpiewał! Swoje kawałki tworzył pod pseudonimem Miły mo. 

Jak się okazuje, tenisista wciąż zajmuje się muzyką i co jakiś czas wypuszcza swoje kolejne utwory. W 2023 roku były to: 

  • Haaland,
  • BOMBAJA,
  • Nie będzie nic z nas.  

Metamorfoza Miłosza Pesty z "Hotel Paradise 4" 

Po udziale w 4. edycji miłosnego show, Miłosz pojawił się także w specjalnej odsłonie "Hotel Paradise. All Stars". To właśnie tam zaskoczył widzów swoją metamorfozą! Okazało się, że uczestnik programu postanowił ściąć włosy! 

Ta zmiana dodała mu elegancji i zmieniła wizerunek "wiecznego chłopca" na mężczyznę! W nowej odsłonie Miłoszowi jest bardzo do twarzy! Zobaczcie w galerii, jak dziś wygląda były uczestnik programu "Hotel Paradise". 

Wiktoria Gąsior z Hotelu Paradise przeszła jedną z największych metamorfoz po programie!

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł