Reality show

"Hotel Paradise". Ania Adamczyk z 1. edycji przeszła metamorfozę. Ta operacja zmieniła jej twarz!

Ania Adamczyk zdobyła popularność dzięki udziałowi w 1. edycji programu "Hotel Paradise". Drobna blondynka cieszyła się sympatią widzów, a po zakończeniu show zaczęła aktywnie działać w mediach społecznościowych. Po Ani z miłosnego programu nie ma jednak już śladu! Kobieta przeszła dużą metamorfozę. Jak się zmieniła?

Spis treści

  1. Ania Adamczyk zasłynęła dzięki "Hotel Paradise"
  2. Jak potoczyły się losy Ani Adamczyk w "Hotel Paradise 1"?
  3. Ania Adamczyk z "Hotel Paradise" przeszła dużą metamorfozę 

Ania Adamczyk zasłynęła dzięki "Hotel Paradise"

Miłosny program Telewizji TVN Hotel Paradise doczekał się już siedmiu edycji. W tym czasie w rajskiej willi pojawiło się wielu singli i singielek, którzy marzyli o znalezieniu miłości, przeżyciu niesamowitej przygody i zyskaniu popularności. Choć nie wszystkim udało się opuścić hotel z drugą polówką, wielu uczestników miłosnego show do dziś robi karierę w mediach społecznościowych. 

Jedną z takich osób jest Ania Adamczyk, która wzięła udział w 1. edycji "Hotelu Paradise". Drobna blondynka pojawiła się w programie jako kochająca podróże i marząca o mężu i trójce dzieci 22-latka z Poznania. 

Energetyczna i bardzo emocjonalna. Twardo stąpa po ziemi i jest niezależna. Lubi manipulować innymi, wykorzystując do tego swój wrodzony wdzięk. To właśnie uważa za swój atut, który pozwala jej osiągać zamierzone cele - można o niej rzeczytać na internetowej stronie "Hotel Paradise". 

Jak potoczyły się losy Ani Adamczyk w "Hotel Paradise 1"?

W miłosnym show w rajskiej willi Ania stworzyła parę z Mattem. Oboje szybko stali się ulubieńcami widzów, którzy wróżyli im sam finał. Niestety, duet wypadł najsłabiej w teście zgodności i przed samym finałem to oni musieli opuścić "Hotel Paradise". Później okazało się, że ich zachowanie w programie było tylko grą. Po zakończeniu programu Ania i Matt nie stworzyli związku, jednak deklarowali przyjaźń. 

Kilka lat po emisji 1. edycji programu, Ania Adamczyk wróciła do rajskiej willi jako uczestniczka specjalnej edycji "Hotel Paradise. All Stars". W tej edycji, będąc w parze z Maurycym, Ania także odpadła tuż przed finałem. 

Czytaj także: "Hotel Paradise". To ona jest dziewczyną Rocha! Jak zmieniła się Luiza?

Ania Adamczyk z "Hotel Paradise" przeszła dużą metamorfozę 

Po zakończeniu 1. odsłony "Hotel Paradise", Ania Adamczyk zaczęła aktywnie działać w mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją już 145 tysięcy osób dziewczyna chętnie udostępnia swoje zdjęcia. Na widok niektórych z nich może zrobić się gorąco! Ania nie wstydzi się eksponować swoich wdzięków, a pod jej zdjęciami w obcisłych sukienkach czy kusym bikini można przeczytać wiele pozytywnych komentarzy! 

Uczestniczka 1. edycji miłosnego show przeszła, od czasu jej zakończenia, dużą metamorfozę. Ania Adamczyk otwarcie przyznaje, że przeszła kilka zabiegów medycyny estetycznej, a najważniejszą zmianą w jej wyglądzie była operacja nosa. "Poznańska Paris Hilton" ma za sobą także zabiegi powiększenia ust, przez co kształt jej twarzy całkowicie się zmienił! 

Zobacz w galerii, jak wygląda dzisiaj Ania Adamczyk z "Hotel Paradise 1". Ale zmiana! 

Radio Eska: "Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł