Hotel Maffija - co to za projekt? Mata, Solar, Bedoes, Jan-Rapowanie i inni łączą siły!

2020-06-02 13:07
Hotel Maffija - co to za projekt? Mata, Solar, Bedoes, Jan-Rapowanie inni łączą siły!
Autor: screen z filmu na YouTube: Hotel Maffija: Dzień Dziecka / YouTube.com/SBM Label Hotel Maffija - co to za projekt? Mata, Solar, Bedoes, Jan-Rapowanie inni łączą siły!

Hotel Maffija to wyjątkowy projekt, który już namieszał na polskim rynku muzycznym i w internecie. Za pomysł odpowiadają m.in. Bedoes, Jan-Rapowanie, Solar i Mata, czyli członkowie SBM Label. Jak brzmi pierwszy wspólny singiel raperów? Przekonajcie się, posłuchajcie i zobaczcie, jak powstawał - na ESKA.pl!

Hotel Maffija - co to za projekt? O co chodzi? W sieci już namieszał utwór promujący wyjątkową akcję, za którą odpowiadają członkowie SBM Label. Hotel Maffija to niecodzienny projekt polegający na stworzeniu pierwszej wspólnej płyty artystów SB Maffija podczas wyjazdu na Kaszuby. O koncepcji wypowiada się sama ekipa SB Maffija: - Pomysł wspólnego wyjazdu w naszych głowach kłębił się od conajmniej kilku lat, ale okoliczności nigdy na to nie pozwalały. Z pomocą przyszły odwołane koncerty. Jesteśmy na Kaszubach, wynajęliśmy dom, zbudowaliśmy na miejscu dwa polowe studia. Gramy na konsoli, jemy, śpimy, spacerujemy, freestylujemy i nagrywamy kawałek za kawałkiem. Wszystko powstaje na bieżąco od muzyki po to co dzieje się w internecie. Wszystko rejestruje kamera. Jeśli nic nas nie zatrzyma 6 czerwca Hotel Maffija stanie się debiutancką płytą SB Maffiji. Trzymajcie za nas kciuki.

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Hotel Maffija - płyta SB Maffija

Po raz pierwszy w historii labelu SB Maffija wyruszyła by tworzyć wspólną płytę. Całe wydawnictwo powstanie od zera. W kolejnych dniach stworzona zostanie okładka płyty, numery oraz finalna tracklista. Preorder płyty rozpoczął się 2 czerwca o 12:00 na stronie sbmstore.pl. Preorder trwa jedynie pięć dni, czyli tyle ile trwa wyjazd. Wydanie w przedsprzedaży będzie wzbogacone o liczne dodatki.

QUIZ. Początki polskiego hip-hopu. Pamiętacie, czy już zapomnieliście?

Pytanie 1 z 10
"Sadzić, palić, zalegalizować, to kilka słów, które umiem rymować". Taki manifest przedstawiła grupa:

W powstawaniu płyty biorą udział wszyscy artyści reprezentujący barwy SB Maffiji czyli Solar, Białas, Bedoes, White 2115, Mata, Jan - rapowanie, Kacperczyk, Beteo, Adi Nowak, Moli. Wszystkie przygody Maffijczyków można śledzić na kanale SBM Label gdzie publikowane są odcinki ukazujące prace nad utworami oraz numery publikowane na bieżąco.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze