Adi Nowak i MIYO zapraszają na śniadanie! Wspólny utwór z pozytywnym przekazem

2020-06-01 13:04
Adi Nowak i MIYO zapraszają na śniadanie! Wspólny utwór z pozytywnym przekazem
Autor: screen z filmu na YouTube: Adi Nowak x Miyo - Śniadanie w Massachusetts / Facebook/MIYO Adi Nowak i MIYO zapraszają na śniadanie! Wspólny utwór z pozytywnym przekazem

Adi Nowak i MIYO, czyli Jonatan Chmielewski i Michał Nosowicz, we wspólnym nagraniu. Jak brzmi utwór Śniadanie w Massachusetts? Przekonajcie się słuchając już teraz - na ESKA.pl!

Śniadanie w Massachusetts to poświęcony relacjom damsko-męskim singiel Adiego Nowaka z nadchodzącego projektu Nienajprawdziwsze EP, który ukaże się już 29 maja i będzie pierwszym wydawnictwem rapera w SBM Label. Adi Nowak dołączył do wytwórni Solara i Białasa w październiku ubiegłego roku, ale przez długi czas ani artysta, ani wytwórnia nie informowali o swoich planach wydawniczych.

Zobacz: Mike Posner ujawnia, że posiada niepublikowane utwory Aviciiego! Czy je ujawni?

Na początku maja Adi Nowak wziął udział w popularnej akcji #hot16challenge2 i w swojej zwrotce zdradził, że jeszcze w tym miesiącu ukaże się darmowe EP. Niedługo później SBM Label poinformowała o dacie premiery albumu i pokazała okładkę, której autorem jest grafik i rysownik Tomasz Pieńczak.

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Adi Nowak i MIYO - piosenka Śniadanie w Massachusetts

Na kanale SBM Label pojawił się teledysk do najnowszego singla Adiego Nowaka “Śniadanie w Massachusetts”. Utwór zapowiada najnowszy projekt rapera Nienajseksowniejsze EP, którego premiera zaplanowana jest na 29 maja.

Adi Nowak - płyta Nienajseksowniejsze 

Nienajseksowniejsze zarówno tytułem, jak i oprawą graficzną nawiązuje do pierwszego wydawnictwa Adiego Nowaka - Nienajprawdziwsze EP, które trafiło do słuchaczy na początku 2016 roku i rozeszło się głośnym echem w hip-hopowym środowisku. Album okazał się przepustką Nowaka do kariery, pozwalając mu podpisać kontrakt wydawniczy z wytwórnią Asfalt Records. Jej nakładem ukazały się trzy albumy rapera, lecz jesienią 2019 roku Nowak zmienił barwy i dołączył do SBM Label - wytwórni, która w swoim portfolio ma takich artystów jak Mata, Bedoes, Białas czy Jan-rapowanie i rozdaje karty na hip-hopowym rynku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze