Hot16Challenge 2 przejmuje sieć! Kto ma najlepsze 16 wersów? [GŁOSOWANIE]

2020-05-05 15:08
Hot16Challenge 2 przejmuje sieć! Kto ma najlepsze 16 wersów? [GŁOSOWANIE]
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER/East News, screen z YouTube/Rap Genius Polska, screen z YouTube/Klocuch, Karol Makurat/REPORTER/East News, screen z YouTube/SBM Hot16Challenge 2 przejmuje sieć! Kto ma najlepsze 16 wersów? [GŁOSOWANIE]

Hot16Challenge podbija w ostatnich dniach platformę YouTube. Druga edycja charytatywnego przedsięwzięcia została bardzo dobrze odebrana przez wielu internautów i fanów raperów, którzy zostali nominowani do tej zabawy. Kto według Was ma najlepsze 16 wersów w wyzwaniu Hot16Challenge 2? Zagłosujcie na ESKA.pl i zobaczcie, kto według internautów najlepiej poradził sobie z zadaniem.

Minęło sześć lat od pojawienia się pierwszej edycji muzycznego wyzwania Hot16Challenge. W 2014 roku była to największa internetowa zabawa, a hashtag o takiej nazwie stał się najpopularniejszy w sieci. Tegoroczna, druga edycja zabawy to kolejny i prawdziwy hit na platformie YouTube. Akcja w 2020 roku, ma jednak podłoże charytatywne. Jest nim zbiórka, której finalny cel został określony na milion złotych. Wszystko zostało zorganizowane po to, aby wesprzeć walkę z pandemią koronawirusa, która całkowicie zmieniła naszą codzienność. W sieci dostępny jest link ze zbiórką, którą stworzył raper Solar. To właśnie on zapoczątkował muzyczne, 16 wersowe wyzwanie Hot16Challenge. Kolejno nominowany był miedzy innymi Taco Hemingway, który sam przeznaczył na zbiórkę sporą sumę pieniędzy. Dodatkowo, w sieci pojawiły się nagrania raperów takich jak: Mata, Borixon, Bedoes, Paluch, Szpaku, KęKę, a także wielu innych, których wykonania bez problemu znajdziecie w serwisie YouTube wpisując frazę Hot16Challenge. Ku wielkiemu zaskoczeniu swoją 16 wersową nawijkę, nagrał również Klocuch oraz Norbi.

Zuza Jabłońska - TEKST piosenki Liczę dni i FRAGMENT teledysku tylko na ESKA.pl!

Hot16Challenge 2 - kto wypadł najlepiej? [GŁOSOWANIE]

Akcja Hot16Challenge 2 bez wątpienia rozgrzała internet i pokazała, że ludzie mają naprawdę dobre serca. Kto Waszym zdaniem poradził sobie w swojej 16 wersowej nawijce najlepiej? Zagłosujcie poniżej i koniecznie sprawdźcie wyniki sondy. Sami jesteśmy ciekawi, kto według Was króluje w tegorocznej edycji Hot16Challenge.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze