Ojciec Maty nominowany do Hot16Challenge. Zdradził czy weźmie udział w wyzwaniu!

2020-05-05 11:48
Ojciec Maty nominowany do Hot16Challenge. Zdradził czy weźmie udział w wyzwaniu!
Autor: screen z YouTube/SBM Label, Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/East News Ojciec Maty nominowany do Hot16Challenge. Zdradził czy weźmie udział w wyzwaniu!

Druga edycja wyzwania Hot16Challenge powróciła do sieci ze zdwojoną siłą! Wszystko zorganizowane jest nie tylko dla zabawy, ale również ma na celu piękny gest w postaci zbiórki, która jest po to, aby wesprzeć walkę z koronawirusem. Kolejną nominację do wyzwania otrzymał ojciec znanego rapera Maty - Marcin Matczak. Jak myślicie, czy profesor weźmie w nim udział? Odpowiedź na to pytanie poznacie na ESKA.pl.

Hot16Challenge rozgrzało ponownie sieć. Wyzwanie szaleje w internecie i z dnia na dzień pojawiają się nowe nominacje i wykonania 16-wersowych kawałków. Pierwsza edycja zabawy pojawiła się już w 2014 roku i stała się najpopularniejszym hashtagiem i wydarzeniem w mediach społecznościowych.  Drugą edycję rozpoczął Solar, który swoim wykonaniem zrobił ogromne wrażenie na internautach. Wśród nominowanych kolejno byli Mata, Taco Hemingwey, Łono, Klocuch, Taconafide, Borixon, Norbi, czy Bedoes. Największe zainteresowanie wzbudzał raper Taco, ponieważ długo milczał na temat tego, czy weźmie w tym udział. W końcu nastał przełomowy moment i 16-wersowa nawijaka pojawiła się na platformie YouTube robiąc ogromne wrażenie. Również swój kawałek zarapował młody Mata, który kolejno do przedsięwzięcia nominowała Borixona. Ten z kolei wyznaczył do zaśpiewania ojca Maty, czyli profesora Marcina Matczaka. Jak myślicie, czy tata popularnego rapera weźmie udział w nowym hicie internetu? Odpowiedź poznacie poniżej.

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Hot16Challenge - prof. Marcin Matczak czy weźmie udział w wyzwaniu?

Dziennikarka Kamila Biedrzycka podczas rozmowy w Super Raporcie, zapytała profesora Marcina Matczaka o wyzwanie, które od kilku dni szaleje w sieci. Pytanie padło od widzów, którzy chcieli dowiedzieć się czy profesor weźmie udział w Hot16Challenge. Co ciekawe, ojciec Maty nie krył swoich odczuć na ten temat i odpowiedział następująco:

Planuję i przygotowuję coś specjalnego, bo uważam że jest to bardzo wzniosła akcja. Jest to akcja, która zbiera pieniądze. Chce zebrać milion złotych dla polskich lekarzy i polskich szpitali, które walczą z koronawirusem, więc ja chce się skupić także na pomocy, a nie na wyborach, więc tak myślę o tym. Jestem bardzo zadowolony, że zostałem nominowany i postaram się sprostać temu zadaniu.

Chwilę później Biedrzycka zapytała kiedy ukaże się jego 16-wersowy kawałek. Profesor Marcin Matczak bez wahania odpowiedział:

Mam 72 godziny od wczoraj, bo zostałem nominowany wczoraj. W ciągu następnych dwóch dni, coś się na pewno ukaże. Wspieram tę akcję Hot16Challenge. Uważam, że to jest naprawdę fantastyczna akcja. Zachęcam państwa do jej oglądania i postaram się godnie, bez utraty godności wziąć w niej udział.

Poniżej możecie posłuchać całej rozmowy ojca Maty z Kamilą Biedrzycką. Natomiast wypowiedź dotycząca Hot16Challenge w Super Raporcie znajdziecie przesuwając suwak na czas 1:38:30.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze