Horoskop weekendowy 24-25.04 - co wydarzy się w Twoim życiu? Nadchodzą zmiany przez Pełnię

2021-04-24 10:13 Olga Kalińska
pełnia, miłość
Autor: pixabay.com

Ostatni weekend kwietnia czas start! Jesteś ciekawy, co przydarzy Ci się w sobotę i niedzielę? Nadchodzą zmiany w życiu wszystkich znaków zodiaku przez zbliżającą się Pełnię Różowego Księżyca. Szczególnie mocno odczują to osoby spod znaku Byka, Skorpiona i Wagi.

Horoskop weekendowy 24-25.04 - co wydarzy się w Twoim życiu? Nadchodzą zmiany przez Pełnię Różowego Księżyca, która zbliża się wielkimi krokami i oficjalnie będzie miała miejsce zaraz po weekendzie, we wtorek 27 kwietnia. Jeśli ktoś jest na to bardzo wrażliwy, może postawić na parapecie przy oknie szklankę wody, a być może noc przebiegnie dobrze, a nie bezsennie. Zanim jednak dojdzie do Pełni, na wszystkich czeka weekend pełen wrażeń. Choć pogoda będzie płatać figle, to w powietrzu będzie unosił się zapach wiosennej aury. Czas na zmiany! Którym znakom zodiaku będzie w weekend lżej, a którym ciężej? Przekonajcie się sami, czytając nasz horoskop poniżej.

Horoskop weekendowy 24-25.04

Koziorożec - w sobotni poranek wasz humor może nie być za dobry, dlatego warto pomyśleć o spacerze i dobrych przekąskach, które przecież zawsze poprawiają humor! W niedzielę nie róbcie niczego na siłę i uważajcie na swoje zdrowie. Czasami lepiej odpuścić i odpocząć, ponieważ można wyjść wtedy na plus.

Wodnik - w waszym życiu szykuje się walka o ważne kwestie. Warto ruszyć głową, ponieważ być może pomysły okażą się trafne i uszczęśliwia nie tylko was. Zawarte znajomości w weekend również mogą okazać się strzałem w 10-tkę, a w niedzielę będzie sprzyjać wam wyjątkowy humor i... powrót do dawnych lat. Czego chcieć więcej?

Ryby - osoby spod tego znaku, nie powinny narzekać. Szykuje się optymistyczny weekend, przepełniony niesamowitą energią. W niedzielę zadbajcie o miłą atmosferę i bądźcie życzliwi dla innych. Pomoże wam w tym dobry obiad lub komediowy seans przed telewizorem.

Baran - początkowo nie będziecie mogli się odnaleźć i ciągle będziecie sobie szukać nie dość, że miejsca to nowych zajęć. Postarajcie się jednak odpuścić, ponieważ nie wróży to nic dobrego! Czasami warto posłuchać rad innych i naprawdę wrzucić na luz. Spotkania z przyjaciółmi będą wam sprzyjać!

Byk - Pełnia Różowego Księżyca wpłynie na was niesamowicie! Los przygotował wam sporo niespodzianek i prezentów, co może was ucieszyć. Postawcie w ten weekend na długie spacery i poważne rozmowy. To będzie dobra sobota i niedziela!

Bliźnięta - w weekend czeka was trochę pracy, ale wieczorem odpoczniecie sobie w gronie znajomych. Szykują się nowe zbiegi okoliczności, które mogą dać wam do myślenia. W niedzielne popołudnie miłe niespodzianki, obok których nie można przejść obojętnie! Dotyczy to miłości.

Piosenki, które są do siebie podobne

Rak - miłosna aura będzie unosić się nad osobami spod znaku Raka przez cały weekend! To dobry znak i trzeba z tego korzystać pełną parą. Romantyczne wycieczki rowerowe, spacery lub kolacja przy świecach to dopiero coś! Szykują się zmiany, które zaowocują nowym rozdziałem w waszym życiu. Co to będzie? Bądźcie czujni!

Lew - zapowiada się pracowity, ale również rodzinny weekend. Najpierw obowiązki, a potem przyjemności. Uważaj jednak co mówisz, bo możesz kogoś tym mocno urazić. Czasem lepiej trzymać buzie na kłódkę niż później gniewać się na siebie do końca życia. Zmiany w waszym życiu nadejdą w maju.

Panna - nadchodząca Pełnia Księżyca dobrze wpłynie na wasze samopoczucie, a niektóre sprawy będą miały owocny i bardzo szczęśliwy finał. W końcu poczujecie spokój. W niedzielę zaplanujcie rodzinny obiad - utrzymywanie więzi jest bardzo ważne!

Waga - niestety w weekend odczujecie presję, która negatywnie na was wpłynie. Mogą polać się łzy, ale pocieszy was bliska osoba. Czasami warto wrzucić na luz i olać rzeczy, na które nie mamy wpływu. Życie jest wtedy lżejsze i piękniejsze, a toksycznych osób dookoła nas znajduje się coraz mniej.

Skorpion - weekend zapowiada się nerwowy, dlatego warto czasem zejść na bok. Szanujcie zdanie innych i starajcie się nie być uparci, a wtedy na pewno zapunktujecie w oczach innych osób. Ponadto w niedzielę warto zająć się samym sobą, a także pasjami, ponieważ w głowie może zrodzić się nowy pomysł. Niech to będzie tajemnica, bo ktoś nieszczery może wam ukraść ten genialny pomysł!

Strzelec - w sobotę będziecie mieć wrażenie, jakby miłość zapukała do waszych drzwi. pojawią się motylki w brzuchu, a w dodatku ciągle będziecie myśleć o jednej osobie. Może warto marzenia zamienić na rzeczywistość? Pomoże wam w tym przyjaciel, dla którego jesteście bardzo ważni. Szykują się nie tylko piękne dni przed wami, ale także miesiące!

Najnowsze