Horoskop weekendowy 23-24 stycznia. Na Barana czeka niespodzianka, a Lew przeżyje rozczarowanie

2021-01-24 9:31 Ewelina Kulasza
Horoskop
Autor: pixabay.com Horoskop

Przedostatni styczniowy weekend 2021 zapowiada się dla niektórych osób fantastycznie. Zimowa aura będzie wam sprzyjać i możecie liczyć na niespodzianki. Niestety nie dla wszystkich zapowiada się tak dobrze. Lew przeżyje rozczarowanie, a Pannie będzie wszystko wypadać z rąk. Znajdź poniżej swój znak zodiaku i zobacz, co czeka cię 23 i 24 stycznia.

Horoskop weekendowy 23-24 stycznia. Co cię czeka? Weekend to czas regeneracji i odpoczynku. Kiedy mamy wolne od pracy czy też szkoły, zajmujemy się sprawami w domu, a potem korzystamy z uroków wolnych dni. Co przyniesie ten weekend wszystkim znakom zodiaku? Będzie ciekawie! Niestety niektóre osoby poczują złe emocje, ale aby się ich wyzbyć, należy w pierwszej kolejności zrobić coś dla siebie. Nie da się ukryć, że każdy człowiek zastanawia się co przyniesie mu los. Jeśli też dumasz nad tym, co przyniosą ci najbliższe dni, znajdź poniżej swój znak zodiaku i sprawdź, co wydarzy się 23 i 24 stycznia.

Horoskop weekendowy 23-24 stycznia

Koziorożec - będziesz senny i leniwy, a co za tym idzie? Nic nie będzie chciało ci się robić. Ktoś za twoje lenistwo może mocno się pogniewać, dlatego pomyśl nad kreatywnymi przeprosinami. W niedzielę udaj się na spacer - dobra aura będzie ci sprzyjać.

Wodnik - ktoś będzie potrzebował twojej pomocy, dlatego nie zastanawiaj się długo tylko działaj.Poczujesz ogromne szczęście, a w dodatku zrobisz dobry uczynek. Staraj się być codziennie być lepszą wersją siebie - dobro wraca.

Ryby - w ten weekend zapragniesz nadrobić seriale i przez to mocno się w nie wciągniesz. Niestety tym samym olejesz inne obowiązki, więc później nie dziw się, że ktoś jest na ciebie zły.

Baran - jupi, będziesz skakać z radości! Czego cię niespodzianka, dzięki której twój humor, a także poczucie wartości znacznie się poprawią. Korzystaj z tym pięknych chwil i czerp z wolnych dni jak najwięcej.

Byk - sobota to idealny dzień, aby odezwać się do osoby, z którą dawno rozmawialiśmy. Ogólnie weekend zapowiada się spokojnie i w końcu znajdziesz czas na zrobienie rzeczy, na które w tygodniu nie miałeś czasu.

Bliźnięta - w ten weekend zapragniesz spokoju. Ostatni tydzień mocno cię wymęczył, dlatego teraz wrzuć na luz. Rozmowa z osobą, którą darzysz sympatię poprawi ci humor. W końcu dostrzeżesz jakieś plusy!

Horoskop weekendowy 23-24 stycznia

Rak - poczujesz sporo energii, dlatego warto ją wykorzystać biegając, spacerując lub ćwicząc w domu. Wieczorem zaplanuj spotkanie z przyjaciółmi, dobrze wam to zrobi, ponieważ w ostatnim czasie nie mieliście nawet kiedy porozmawiać.

Lew - ojj nie będzie to dobry weekend. Niestety możesz poczuć spore rozczarowanie kimś bliskim. Spokojnie, po każdej burzy wychodzi słońce. Początek przyszłego tygodnia zapowiada się za to fantastycznie.

Panna - uważaj bo w ten weekend, wszystko będzie wypadać ci z rąk. To efekt tego, że wciąż twoje myśli są gdzie indziej. Może czas usiąść i zastanowić się nad niektórymi sprawami? Telefon do przyjaciela będzie dobrą opcją.

Waga - w sobotę będziesz mieć pełno roboty. Poproś kogoś o pomoc, bo nadmiar obowiązków może wywołać zmęczenie i ostry ból głowy. Wieczorem postaraj się zrobić coś dla siebie - zasługujesz na prawdziwy relaks.

Skorpion - czeka cię naprawdę dobry dzień. Ktoś słuchając twoich wypowiedzi, mocno zainteresuje się twoją osobą. Wykorzystaj tę szansę. Być może to brama d o nowego rozdziału w twoim życiu.

Strzelec - ktoś kto uważa się za bliską ci osobę, niestety nie jest szczery. Uważaj na jego ruchy i nie zwierzaj się ze wszystkich problemów. Niestety może wykorzystać to przeciwko tobie, a to może mocno cię zaboleć. Rób po prostu swoje.

Te wydarzenia rozgrzeją Polaków w 2021 roku!
Najnowsze