wiosna

i

Autor: pixabay.com

Horoskop tygodniowy od 11 do 17 kwietnia 2022. Co wydarzy się w Twoim życiu?

2022-04-11 11:56

Jeśli zastanawiasz się co wydarzy się w Twoim życiu w nowym tygodniu kwietnia, to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz horoskop dla wszystkich znaków zodiaku - lew, byk, ryby, baran, rak, skorpion, strzelec, bliźnięta, koziorożec, wodnik, waga, panna. Sprawdź, co czeka Cię między 11, a 17 kwietnia 2022 roku. Przypomnijmy, że w tym tygodniu wypada Pełnia Księżyca, a także Wielkanoc.

Horoskop na ten tydzień 11-17.04.2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie Ci los od poniedziałku 11 kwietnia do niedzieli 17 kwietnia? Przed nami kolejne dni nowego miesiąca, które mogą przynieść wiele zaskoczeń. Bowiem na wszystkich czeka między innymi Pełnia Różowego Księżyca, a także Triduum Paschalne i Wielkanoc. Jesteś ciekawy jak będzie wyglądał Twój nowy tydzień? Przekonaj się czytając horoskop tygodniowy od 11 do 17 kwietnia. Sprawdź co dokładnie wydarzy się w Twoim życiu w nadchodzących dniach.

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop na kwiecień 2022 - Różowa Pełnia Księżyca zdziała cuda!

Sonda
Czy wierzysz w horoskopy?

Horoskop tygodniowy - wszystkie znaki zodiaku [11-17.04.2022]

Koziorożec - w tym tygodniu czeka Cię dużo pracy, jednak w święta trochę odpoczniesz i spędzisz miło czas. Oprócz tego warto docenić osobę, która o nas dba. Ciepłe słowa, spacer, a może randka? Takie drobne rzeczy załatwiają wiele spraw i są po prostu miłe. Podczas Triduum Paschalnego mocno się wycisz. Przyda Ci się chwila spokoju od wszystkiego.

Wodnik - lubisz być w centrum zainteresowania, lecz teraz zjawi się ktoś kto niestety trochę zajmie Twoje miejsce. Początkowo może Cię to denerwować, ale odpuść. Potrzebujesz teraz trochę spokoju, a dodatkowo najlepiej mieć obok siebie tylko zaufane osoby. Mniej dram, a w dodatku więcej szczęścia.

Ryby - z niecierpliwością będziesz wyczekiwać końca tygodnia, ponieważ czekasz na spotkanie z wyjątkową osobą. Jej widok zawsze mocno Cię cieszy, dlatego warto to pielęgnować. W święta nie będziesz się najlepiej czuć, ponieważ sytuacja sprzed miesiąca będzie o sobie przypominać. Spokojnie - pamiętaj, że jest ktoś obok, kto nie lubi jak się smucisz.

Baran - nic w życiu dwa razy się nie zdarza i o tym przekonasz się w tym tygodniu. Oprócz tego zaskoczy Cię w okolicach środy-czwartku pewna wiadomość. Powiedz wprost co myślisz i nie owijaj w bawełnę. Szczerość jest ważna, jednak pamiętaj by nigdy nie mówić do innych z pogardą.

Byk - przed Tobą fantastyczny czas i wiele nowych możliwości. Masz szansę na spełnienie swoich marzeń, ponieważ los naprawdę Ci sprzyja. Czekałeś na coś bardzo długo i w końcu wszystko będzie powoli się układać. Pamiętaj by nie tracić czasu na smutki i żale. To Twój czas - wykorzystaj go na maxa!

Bliźnięta - tylko poznanie własnej wartości pomoże Ci ruszyć z pewnymi sprawami. Pamiętaj, że jesteś osobą która może góry przenosić, więc czas podnieść głowę i iść po swoje. Zależy Ci na kimś bądź na czymś? Nie stój w miejscu - inaczej ktoś sprzątnie Ci sprzed nosa to, na czym bardzo Ci zależy. Chyba tego nie chcesz?

ZOBACZ TAKŻE: Kobiety które są idealnym materiałem na żonę. Zdradza to ich imię!

Rak - zbliżająca się Pełnia Księżyca może wpłynąć na Twoje samopoczucie. Niestety możesz czuć się niewyspany, a dodatkowo mogą towarzyszyć Ci bóle głowy. Spokojnie - jest na to dobra rada. Potrzebujesz trochę odpoczynku. Odetnij się od toksycznych osób i spraw, które fundują Ci smutek na twarzy. Odpuść - nie warto.

Lew - początek tygodnia będzie spokojny, jednak w okolicach środy trochę spraw nabierze inny bieg. Masz okazję spotkać osobę, która trochę namiesza Ci w głowie. Może być to ktoś nowy lub ktoś kogo znasz bardzo dobrze. Serce może zabić mocniej, a Ty do końca tygodnia możesz mieć to w myślach. Czeka Cię ciężka decyzja.

Panna - pierwsze dni tygodnia mogą lecieć Ci ciut wolniej. To wszystko przez zbliżające się święta i spotkanie z bliskimi. Nie będziesz mógł doczekać się tego czasu, jednak pamiętaj że najpierw trzeba obowiązki, a potem przyjemności. Czeka Cię trochę domowych obowiązków, ale uporasz się z tym w mgnieniu oka.

Waga - pewne sytuacje, które spotykają nas w życiu są lekcją. To nigdy nie jest porażka, a lekcja na przyszłość. Bądź czujny. W tym tygodniu spotka Cię coś z czym będziesz musiał się zmierzyć. Będzie Ci to siedzieć w głowie, dlatego postaraj się poprosić kogoś o pomoc i rozmowę. To Ci naprawdę dużo da.

Skorpion - postaraj się wyciszyć w tym tygodniu. Zbierz myśli, rozważ swoje zachowanie względem innych osób i pomyśl nad czym warto popracować, aby być jeszcze lepszą wersją siebie. Pamiętaj, że piękno zewnętrzne zawsze można ulepszyć, podrasować lub zakryć makijażem. Z wnętrzem jest inaczej, lecz uwierz że ono jest najważniejsze.

Strzelec - spojrzysz na kogoś z całkiem innej strony. Zrozumiesz, że nie warto oceniać książkę po okładce. Wraz ze zbliżającymi się świętami, pomyśl co dobrego możesz zrobić dla innych. Pamiętaj że każdy, nawet najmniejszy dobry uczynek sprawia, że człowiek ma lepsze serce.

Cleo o Mniej znaczy więcej, płycie VinyLOVA i Eurowizji