Horoskop tygodniowy

i

Autor: canva.com

Horoskop tygodniowy na 27.06-03.07 - co spotka Twój znak zodiaku?

2022-06-27 15:58

Horoskop tygodniowy na 27.06-03.07: Co przyniesie koniec i początek miesiąca? Przez ten czas Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Raka, przez co łatwo się będzie dać ponieść emocjom. Jednak letnia aura doda temu tygodniowi lekkości. Sprawdź co Cię czeka w tygodniowym horoskopie dla każdego znaku zodiaku!

Horoskop tygodniowy na 27.06-03.07: Co przyniesie koniec i początek miesiąca? Co spotka Twój znak zodiaku w nadchodzącym tygodniu? Wtorkowy Nów Księżyca w Raku sprawi, że poczujesz potrzebę powrotu tam gdzie czujesz się jak w domu - nieważne czy chodzi o osobę czy miejsce. W nadchodzącym tygodniu wszystkie znaki zodiaku zdadzą sobie sprawę z tego co tak naprawdę oznacza dla nich prawdziwy dom. Przygotujcie się na ulgę, którą poczujecie gdy posłuchacie głosu serca. Letnia aura i Sezon Raka sprzyjają odczuwaniu nawet najsilniejszych emocji.

Najseksowniejsze znaki zodiaku 2022. O kim mowa i co je wyróżnia?

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Horoskop tygodniowy - Baran

Zwróć uwagę na to co naprawdę czujesz. Istnieje ryzyko, że będziesz próbował ukryć to przed innymi. Uwolnij się od samo-sabotażu i zrezygnuj z niezdrowych nawyków. Jest lato - szkoda zdrowia!

Horoskop tygodniowy - Byk

Zastanów się nad tym jak poprawić swoje zdolności komunikacyjne. Coś leży Ci na sercu, ale nie potrafisz ubrać tego w słowa. To idealny czas by się przełamać.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Zejdź na ziemie! Zamiast myślenia o niebieskich migdałach wykorzystaj natłok myśli w Twojej głowie w kreatywny sposób albo porozmawiaj z przyjaciółmi. Nie musisz ze wszystkim radzić sobie sam.

Horoskop tygodniowy - Rak

Pomyśl życzenie! Nów księżyca w Twoim znaku pomoże Ci spełnić marzenia! To idealny czas żebyś określił swoje intencje na ten rok. Bądź tak konkretny, nieustraszony i odważny, jak tylko to możliwe.

Horoskop tygodniowy - Lew

Gwiazdy mogą Ci nie sprzyjać, ale znajdziesz sposób na obejście tego problemu. Odpuść - sobie i innym. Nie warto palić za sobą mostów. Wykorzystaj najbliższy tydzień by zdecydować w co warto inwestować, a w co nie.

Horoskop tygodniowy - Panna

W tym tygodniu możesz poczuć spokój dzięki nagłemu polepszeniu Twojej sytuacji finansowej. Czas na zakupy i inwestycje w najbliższych!

Sonda
Jak często sprawdzasz swój horoskop?

Horoskop tygodniowy - Waga

W tym tygodniu Twoja kariera może nabrać pozytywnego obrotu. Dobrze odnajdziesz się w nowej roli na nowym stanowisku bądź w nowym projekcie. Pochwal się najbliższym!

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W ciągu tego tygodnia poczujesz chęć zapracowania na swoją przyszłość. Dzięki temu osiągniesz duże postępy i poczujesz dawkę pozytywnej energii.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Jeżeli zdecydujesz się zaryzykować czeka Cię szereg sukcesów. Wraz z nowymi możliwościami możesz otrzymać szanse na nowe współpracę i umowy biznesowe, na które czekałeś od dawna.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W tym tygodniu w Twoim życiu uczuciowym mogą zajść korzystne zmiany. Poczujesz też ciepło i miłość, których bardzo Ci ostatnio brakuje!

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodniki, podobnie jak Koziorożce, będą miały w tym tygodniu szczęście w miłości. Single mają teraz większe szanse na znalezienie partnera niż kiedykolwiek w tym roku!

Horoskop tygodniowy - Ryby

Czeka Cię sukces spowodowany pewnym rodzajem współpracy. Nie śpiesz się! Przemyśl swoje możliwości i porozmawiaj o nich z innymi.