horoskop, związek

i

Autor: pixabay.com

Najseksowniejsze znaki zodiaku 2022. O kim mowa i co je wyróżnia?

2022-04-23 17:44

W astrologii wyróżniamy 12 znaków zodiaku. Jest to oczywiście: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik oraz Ryby. Każdy z nich wyróżnia się czymś innym, jednak czy wiedzieliście, że tylko kilka z nich odznacza się niesamowitą zmysłowością? Sprawdź czy należysz do grona najseksowniejszych znaków zodiaku.

Wyróżniamy dwanaście znaków zodiaku - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik oraz Ryby. Każdy z nich jest inny i u każdego dominują inne cechy charakteru. Jednak czy wiedziałeś, że tylko pięć z nich należy do grona tych najseksowniejszych? To właśnie te zodiaki mają w sobie prawdziwy magnes, który przyciąga do nich wiele osób. Wyróżniają się niesamowitą zmysłowością, ale także błyskiem w oku, któremu nie da się oprzeć. Sprawdź czy należysz do tego grona i dlaczego.

ZOBACZ TAKŻE: Znaki zodiaku, które pasują do siebie w łóżku. Lew i Strzelec to para idealna - a co z innymi zodiakami?

Mandaryna jurorką w You Can Dance?

Najseksowniejsze znaki zodiaku

Najseksowniejsze znaki zodiaku to? W tym gronie znajduje się tylko pięć zodiaków - Byk, Rak, Lew, Skorpion oraz Koziorożec. Dlaczego? Wyjaśniamy poniżej.

Byk - to jeden z najbardziej zmysłowych i seksownych znaków zodiaku. Osoby urodzone pod znakiem byka uwielbiają flirtować. Są stałe w uczuciach i mają w sobie to coś, co ciągnie do nich dosłownie każdego. Są niesamowicie wrażliwe i delikatne, przez co ich zmysłowość wzrasta jeszcze bardziej. Wtedy kiedy trzeba, potrafią pokazać pazura.

Rak - osobom spod znaku raka, nie są w głowie krótkie flirty. Zdecydowanie wolą długodystansowe relacje. Z natury zodiaki te są bardzo romantyczne, co sprawia, że wiele osób uważa je za seksowne. Potrafią być atrakcyjne w oczach drugiej połówki nawet w samym dresie. Ciężko oderwać od zodiakalnego raka wzrok - ma coś w sobie, czego nie da się opisać.

ZOBACZ TAKŻE: Najseksowniejsze imiona damskie i męskie 2021. Jesteś na tej liście?

Lew - osoby urodzone pod znakiem lwa, cechują się dużą namiętnością i pożądaniem. Lubią podkreślać swoje kształty i przywiązują dużą uwagę do swojego wyglądu. Kręci ich dominacja i są otwarte na nowe znajomości. Lubią kokietować innych i podobno są dobrymi kochankami w łóżku.

Skorpion - osoby urodzone pod znakiem skorpiona, mają silny charakter, który ciągnie do nich wiele osób. Są często bardzo tajemnicze i dosyć długo muszą przekonać się do jednej osoby. Kiedy jednak już to nastąpi, można przekonać się, że jest niesamowicie namiętny i troskliwy. Skorpiona nie można sobie podporządkować, to on jest od dominacji w związku, a szczególnie w łóżku.

Koziorożec - choć koziorożce rzadko okazują swoje uczucia, to kiedy już to zrobią nie da się im oprzeć. Dlaczego ten zodiak należy do grona najseksowniejszych? Często jest niedostępny, a to mocno pociąga w nim drugą osobę. Kiedy jednak ktoś wyląduje z koziorożcem w łóżku, może poczuć jego gorący temperament. Tam jest najbardziej szalony i pociągający.