Horoskop na sierpień 2020. Co cię czeka w drugiej połowie wakacji?

2020-08-02 9:10 Materiał partnerski aw
Horoskop
Autor: canva.com

Połowa wakacji już za nami! Dla niektórych była z pewnością emocjonująca i pełna przygód, dla innych - nieco nudna i monotonna. Wszystko jednak może się odmienić, a gwiazdy z pewnością wiedzą już, co jest zapisane dla twojego znaku zodiaku na sierpień 2020. Może czeka cię płomienny romans, duży zastrzyk gotówki albo awans w pracy?

Horoskop na sierpień 2020 - jakie niespodzianki czekają cię w tym miesiącu? Czy gwiazdy będą przychylne dla twojego znaku zodiaku? Sierpień to przede wszystkim miesiąc Lwa - osoby spod tego znaku obchodzą urodziny między 23 lipca a 22 sierpnia. Czy tegoroczny sierpień okaże się dla nich udany? Nie każdy znak zodiaku w te wakacje będzie mógł się skupić tylko na błogim lenistwie i odpoczynku! Niektóre znaki zodiaku będą musiały solidnie popracować, jednak włożony trud zdecydowanie się opłaci. Co więcej, wakacje zdecydowanie sprzyjają odkrywaniu nowych znajomości i tworzeniu związków. Dla niektórych będzie to tylko przelotny romans, ale inni mają szansę znaleźć w końcu miłość na lata! Przekonaj się, na co możesz liczyć w drugiej połowie tegorocznych wakacji.

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku - sierpień 2020

Baran - osoby spod tego znaku będą musiały podjąć bardzo ważną decyzję. To dobry moment, aby zdobyć się na odwagę i spróbować czegoś, czego do tej pory się obawialiście. Niezależnie, czy chodzi o sprawy zawodowe czy uczuciowe - w sierpniu postarajcie się posłuchać swojej intuicji.

Byk - dla Byków sierpień będzie bardzo spokojny. Mimo że może nie wydarzyć się nic szczególnie ekscytującego, ma to także dobre strony. W końcu możecie udać się na zdecydowanie zasłużony odpoczynek, którego bardzo potrzebujecie.

Bliźnięta - osoby spod tego znaku mogą być zaskoczone spotkaniem z osobą, której dawno nie widziały. Wasza aura i dobre samopoczucie sprawią, że zrobicie na niej bardzo dobre wrażenie. Być może uda się odnowić dawną znajomość, która - w przypadku wolnych Bliźniąt - przerodzi się w coś więcej?

Rak - Raki w sierpniu powinny być bardziej otwarte i słuchać porad od bliskich. Może z pozoru wydawać się wam, że wszystko wiecie najlepiej, jednak czasem warto przyjąć czyjąś uwagę! Osoby spod tego znaku w tym miesiącu będą także bardzo zapracowane. Mimo tego pamiętajcie, aby znaleźć kilka chwil tylko dla siebie.

Lew - Lwy rozkwitną zawodowo! Sierpień pod tym kątem będzie dla was wyjątkowo łaskawy, na czym niestety mogą ucierpieć relacje z bliskimi. Lwy będą musiały wypracować zdrowy balans między pracą a relacjami z rodziną i przyjaciółmi, aby nikt nie czuł się pominięty.

Panna - godziny ciężkiej pracy i wyrzeczeń w końcu przyniosą efekty. W sierpniu Panny zostaną docenione i nagrodzone za swój trud. Nie mogą jednak jeszcze osiąść na laurach - przed wami kolejne duże wyzwanie. Koniec miesiąca może przynieść niespodziewany zwrot w sferze uczuciowej.

Waga - sierpień będzie prawdziwym sprawdzianem dla Wagi jako przyjaciela. Bliska osoba może potrzebować waszej pomocy. Osoby spod tego znaku powinny w sierpniu mniej skupić się na swoich potrzebach - finalnie przyniesie to wam jednak ogromną satysfakcję. 

Skorpion - czekacie na sierpień? To dobrze, bo przed Wami miesiąc pełny emocji! Spotkania z rodziną i przyjaciółmi przyniosą Wam dużo radości.  Pod koniec miesiąca możecie spodziewać się miłej niespodzianki od losu!

Strzelec - Strzelce w końcu będą mogły w pełni nacieszyć się wakacjami i odpocząć. Relaks, zabawa, a może nawet spontaniczny wyjazd? Sierpień będzie dla was prawdziwie letnim, wakacyjnym miesiącem, o jakim dawno marzyliście. Samotne Strzelce mają też szansę na wyjątkową znajomość!

Koziorożec - sierpień upłynie pod znakiem miłości! Wolne Koziorożce staną się mistrzami flirtu, natomiast Koziorożce z związkach odkryją dawną namiętność! Z tego powodu może nieco ucierpieć praca, dlatego nie dajcie ponieść się romansom, w zupełności zapominając o obowiązkach.

Wodnik - w tym miesiącu Wodniki mogą skupić się na sobie. To dobry moment, aby odkryć swoja pasję, odświeżyć stare hobby czy też nauczyć się czegoś nowego. Sierpień może upłynąć dzięki temu bardzo aktywnie, co doskonale wpłynie na wasze samopoczucie.

Ryby - Ryby zrobią na kimś piorunujące wrażenie. Być może będzie to druga połówka, osoba, w której się podkochują albo nawet przełożony. Sprawi to, że w sierpniu Ryby będą dość zabiegane, jednak uśmiech nie będzie schodził im z twarzy.

Swój los możesz także wziąć w swoje ręce i sam zadecydować, co czeka cię w te wakacje! Zgłoś się do nowej zabawy Radia Eska i Coca-Cola i WYGRAJ LATO - naprawdę jest o co walczyć! Spośród osób, które wyślą zgłoszenie SMS-em, na antenie zostaną wylosowane dwie. Tak stworzony zespół będzie mógł zgarnąć zestawy gadżetów i napoje Coca-Cola, ale to dopiero początek! Jeśli dwuosobowej drużynie uda się odpowiedzieć poprawnie na zadane pytanie, wygrywają 2000 zł do podziału! Wszystkie szczegóły i regulamin loterii znajdują się na stronie wygrajlato.eska.pl. Mimo że to lato jest pod wieloma względami szczególne, nikt nie powiedział, że nie przyniesie ci jeszcze wielu wspaniałych przygód!

Coca-Cola
Autor: Coca-Cola
Najnowsze