Horoskop na pełnię - jak Księżyc Żniwiarzy wpływa na twój znak zodiaku?

2019-09-13 14:25
Pełnia
Autor: Jan GRACZYNSKI/East News

Jak powszechnie wiadomo, zjawiska astronomiczne mocno oddziałują na nasze samopoczucie. W nocy z 13 na 14 września na niebie będziemy mogli zaobserwować wyjątkową pełnię. Księżyc Żniwiarzy to zjawisko, która trafia się raz na dwie dekady! W jaki sposób wypłynie ono na wasz znak zodiaku? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Horoskop na pełnię - Księżyc Żniwiarzy to jedno z tych zjawisk astronomicznych, które możemy obserwować niezwykle rzadko. Ostatnim razem, wystąpiło ono w październiku 2000. Następnie, wyjątkowa pełnia będzie widoczna dopiero w 2049 roku! Wielu wierzy w magiczną moc pełni Księżyca, a tak nietypowe zjawisko jak Księżyc Żniwiarzy z pewnością znacząco wpłynie na wasze samopoczucie w ten weekend. Co wam się przydarzy?

Horoskop na weekend - 14-15 września 2019

Wodnik - Księżyc Żniwiarzy pozytywnie wpłynie na twoje życie towarzyskie w ten weekend. Odezwie się do ciebie osoba, z którą naprawdę długo nie miałeś kontaktu! Nie odmawiaj jej spotkania, bo to będzie udany wypad.

Ryby - W ostatnim czasie możesz czuć się mocno zmęczony swoją pracą. Najbliższy weekend to idealny czas, by wreszcie odpocząć i skupić się tylko i wyłącznie na sobie.

Baran - Ten weekend zapowiada się naprawdę szalenie! Nie zepsuj go sobie, ani swoim przyjaciołom i nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę.

Byk - Wyjątkowa pełnia może negatywnie wpłynąć na twoje relacje z drugą połówką. Nierozwiązane problemy, które w was tkwią, ponownie staną się źródłem sprzeczek. Nie daj się ponieść negatywnym emocjom.

Bliźnięta - Księżyc Żniwiarzy świetnie wpłynie na wszystkie Bliźnięta. Ten weekend będzie jednym z najlepszych w twoim życiu! Jeśli chcesz coś zrobić, ale do tej pory bałeś się porażki, zrób to! To idealny czas.

Rak - W ten weekend będziesz pełny sił, by zmienić coś w swoim życiu. To będzie dobry moment na podejmowanie odważnych decyzji. Nie odkładaj niczego na później.

Lew - Ktoś wyraźnie chce popsuć ci humor. Musisz mieć się na uwadze! Bacznie obserwuj swoich znajomych, szczególnie tych niedawno poznanych. Złe intencje wyczujesz w momencie.

Panna - Zeszłotygodniowe zmartwienia odejdą w kąt! W weekend przestaniesz zamartwiać się troskami życia codziennego. Sięgniesz po telefon, zadzwonisz do przyjaciela i spędzisz naprawdę mile czas.

Waga - Pełnia księżyca wpłynie w magiczny sposób na ciebie. Twój nastrój w weekend będzie nostalgiczny, a jednocześnie bardzo pozytywny. Może to czas odezwać się do tej osoby, do której od dawna chcesz się odezwać, ale wciąż tego nie zrobiłeś?

Skorpion - Sobotę powinieneś spędzić bardzo aktywnie. Spełnienie, jakie przyniesie ci trochę sportu, oddziaływać będzie na cały twój kolejny tydzień.

Strzelec - Księżyc Żniwiarzy doskonale wpłynie na twoje relacje z rodziną. Zamiast kolejnego spotkania z przyjaciółmi, odwiedź kogoś ze swojej rodziny. Tego wspólnie spędzonego czasu nie zapomnisz długo.

Koziorożec - To będzie twój czas! Wyjątkowa pełnia doskonale wpłynie na twoją energię i produktywność. Podejmiesz spontaniczną decyzję, która okaże się bardzo trafiona!

Najnowsze