horoskop zakochani

i

Autor: pixabay.com

Horoskop na marzec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku. Kogo czeka wiosna również w miłości?

2021-03-13 9:37

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami. Już niedługo wszystko zacznie budzić się do życia, a w powietrzu będzie czuć prawdziwą świeżość i oczywiście... miłość! Jeśli jesteście ciekawi, co szykuje dla Was los w marcu, to koniecznie przeczytajcie horoskop dla swojego znaku zodiaku. Na kogo czeka wiosna również w życiu uczuciowym?

Horoskop na marzec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku. Kogo czeka wiosna również w miłości? Horoskop to coś, z czym powinna zapoznać się niejedna osoba spragniona miłości, ale również taka, która jest w szczęśliwym związku ze swoją drugą połówką. Po miłosnym lutym, przychodzi czas na marzec i wiosnę, która nie tylko rodzi się w powietrzu, ale również w sercach wielu osób. Po mroźnej zimie, siedzeniu w domu i wielu obostrzeniach związanych z pandemią, wszyscy z niecierpliwością czekają na słoneczne dni, które dodadzą przede wszystkim energii i powera do działania. Jeśli zastanawiasz się, co wydarzy się w Twoim życiu właśnie w marcu, to koniecznie zerknij na horoskop dla swojego znaku zodiaku. Być może to właśnie na Ciebie czeka wiosna również w miłości?

Horoskop na marzec 2021 - wszystkie znaki zodiaku

Koziorożec - nie odkładaj ważnych spraw na później, w innym wypadku mogą czekać cię negatywne konsekwencje z tym związane. Razem ze zbliżającą się wiosną, wprowadź w swoje życie kilka postanowień. Postaraj się żeby dotyczyły nie tylko pracy zawodowej, ale także pracy nad sobą i nad relacją z drugą osobą. Nie bój się urozmaicania codzienności. Życie jest po to, by chwytać je pełnymi garściami - tym bardziej z ukochaną osobą!

Wodnik - zwolnij, tak po prostu. Potrzebujesz wytchnienia, a nie ciągłej gonitwy. Czasami trzeba się zatrzymać, chwilę pomyśleć i zobaczyć kogo mamy u swojego boku. Być może ta osoba jest naprawdę ważna w naszym życiu i czasami należy jej to pokazać i powiedzieć. Mów więcej miłych słów, a wiosna w twoim sercu pojawi się szybciej niż myślisz.

Ryby - czasami dumę i honor trzeba schować do kieszeni. Wysoko uniesiona głowa wcale nie świadczy o twojej władzy czy charakterze. Jeśli źle traktujesz innych lub źle się o nich wyrażasz, to świadczy tylko o tobie. Właśnie takim zachowaniem możesz odsunąć od siebie wiele osób, nawet drugą połówkę. Warto? Sam/sama odpowiedz sobie na to pytanie.

Baran - tylko osoba, która darzy cię miłością może dać ci szczęście. Takiego stanu rzeczy nie zastąpią pieniądze, ubrania, czy nawet popularność. Relacje z drugą osobą trzeba pielęgnować, w innym wypadku samotność może okazać się bardzo smutna. Dbaj o ludzi których masz wokół siebie, w innym wypadku inni będą traktować cię tak jak ty ich, czyli z pogardą.

Byk - dbaj o swoje zdrowie psychiczne, jak i fizyczne. Postaraj się odpuścić rzeczy na które nie masz wpływu. One tylko ściągają cię w dół, a przecież twoim celem jest lot po marzenia i prawdziwe szczęście. Wiosna obudzi się nie tylko w twoim sercu, ale także w duszy. Co to znaczy? Niespodzianka! Przekonasz się niebawem na własnej skórze.

Bliźnięta - nie buduj relacji na kłamstwie, w innym wypadku zranisz nie tylko kogoś, ale również siebie. Jeśli chcesz stworzyć trwały i przede wszystkim szczęśliwy związek, najpierw musisz zacząć od siebie. Odpychaj to co złe, pracuj nad swoim charakterem i częściej wychodź z inicjatywą. Czasami otwartość na innych ludzi może okazać się kluczowa w zdobywaniu i pielęgnowaniu miłości. Nie stój w miejscu!

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Horoskop na marzec 2021 - wszystkie znaki zodiaku

Rak - w końcu wiosenna aura sprawi, że w twoim sercu zagości spokój i radość. Staniesz się całkiem inną osobą i zaczniesz na całego korzystać z życia. Uważaj jednak na słowa, które wypowiadasz w kierunku bliskich osób. Czasami możesz ich zranić, a nawet przez to popsuć relacje jakie są między wami. W miłości szykują się spore zaskoczenia.

Lew - po lutym pełnym wrażeń przychodzi nieco spokojniejszy marzec. Pogoda za oknem będzie ci sprzyjać, dlatego warto wykorzystać ten czas na samorozwój. W miłości bez zmian, uważaj jednak żeby monotonia nie wkradła się do waszej relacji. W wolnej chwili postaraj się również popracować nad swoimi nawykami. Kiedyś sobie za to podziękujesz.

Panna - postaraj się oddzielać życie zawodowe od życia prywatnego. Jeśli tego nie zrobisz, możesz przez długi czas być samotną osobą, a chyba tego nie chcesz? Miej oczy dookoła głowy, być może za rogiem czai się ktoś, dzięki komu wyrównasz ten balans. Osoby będące w związkach mogą liczyć na magiczne chwile. Wiosna w waszych sercach będzie bardzo gorąca!

Waga - w marcu bądź czujny. Niestety ktoś z twojego otoczenia wcale nie życzy ci dobrze i tylko czeka, aż popełnisz jakiś błąd - nie ważne czy chodzi o pracę, szkołę, przyjaźń czy nawet miłość. Niestety nadchodząca wiosna nie będzie dla ciebie łaskawa. Możesz czuć zmęczenie i ból głowy, dlatego staraj się dużo odpoczywać i przede wszystkim myśleć pozytywnie. Po co martwić się na zapas, a w dodatku tym na co nie mamy wpływu?

Skorpion - w marcu razem z przyjściem wiosny zapragniesz stabilizacji. Pomyśl co możesz zrobić i wykorzystaj pozytywną aurę, która wokół ciebie się gromadzi. Czasem możesz napotkać na swojej drodze problemy, jednak musisz stawić im czoła i czasem najzwyczajniej w świecie odpuścić. Pamiętaj, że pozytywnymi myślami przyciągasz pozytywne zdarzenia.

Strzelec - traktuj innych ludzi tak, jak sam chciałbyś być traktowany. To motto powinno towarzyszyć ci w tym miesiącu, a zobaczy jak wiele może zmienić w twoim życiu. Zbliżająca się wiosna pozytywnie na ciebie wpłynie. Będziesz mieć w sobie pełno energii, którą warto spożytkować nowym hobby. Być może właśnie wtedy poznasz kogoś, kto naprawdę cię uszczęśliwi.

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE