Horoskop na jesień 2019 - jaka czeka cię przyszłość? Byk, Skorpion, Panna, Rak, Baran [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

2019-09-22 22:00 A.D.
Jesień
Autor: East News / STANISLAW KOWALCZUK

Niektórzy uważają, że w gwiazdach zapisana jest nasza przyszłość. Czytając horoskopy, możemy uchylić rąbka tajemnicy. Chociaż nie każdy wierzy w horoskopy, to wielu z nas chętnie zerka do tego typu wróżb. Mają one czasem zbawienny wpływ na nasz humor i poczucie własnej wartości. Na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was wyjątkowy horoskop na jesień 2019!

Gwiazdy skrywają wiele tajemnic, ale jeśli patrzeć w nie umiejętnie, to mogą nam je zdradzić! Na ESKA.pl przygotowaliśmy wyjątkowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na jesień 2019! Czy wśród spadających liści znajdziesz nową miłość? A może niczym owoce w sadzie dojrzej twoje uczucie? Jak wyglądać będzie stacja w szkole lub pracy? Czy dopisywać będzie ci zdrowie? Odpowiedzi na pytania szukajcie w tym artykule! 

Zobacz też: Ariana Grande ODWOŁAŁA spotkania z FANAMI w Europie. To ich załamało!

Horoskop na jesień - WSZYSTKIE ZNAKI. Miłosny, partnerski, miesięczny

Wodnik - Poczujesz się w końcu zrelaksowany! Jesień przyniesie ci upragniony spokój i moment wytchnienia od spraw codziennych. W październiku w twoim życiu zagości nowy przyjaciel. Otwórz dla niego serce.

Ryby - Rozrywka będzie motywem przewodnim tej jesieni. Spędzisz ja aktywnie - na słowni, rowerze, w kinie i teatrze. Wciąż brakować będzie ci też wyzwań. We wrześniu odezwie się dawny znajomy. Dobry moment, by odświeżyć z nim kontakt.
Baran - Czekają cię szczęśliwe miesiące. Warto postawić los na loterii i zaryzykować w życiowych decyzjach. Halloween będzie momentem ważnego przełomu.
Byk - Tej jesieni twoje życie w końcu wyda ci się stabilne i spokojne. Możesz pomyśleć o nowym hobby lub rozwijaniu swoich zainteresowań i zdolności. Masz szansę osiągnąć w jednej z nich mistrzostwo!

Bliźnięta - Praca jesienią pochłonie cię bez reszty! Będzie to wywoływać konflikty w domu, a i przyjaciele mogą mieć ci za złe brak czasu. Spróbuj wyluzować, chociaż w okolicach Halloween!
Rak - Nadejście jesieni to dobry moment na snucie planów z partnerem i szukanie inspiracji w przyrodzie. Wrzesień to również świetny moment na adopcję zwierzaka, jeśli myślicie o tym od dawna.
Lew - Poświęć więcej czasu rodzinie. Twoje życie towarzyskie, chociaż bardzo udane to pochłania ci za wiele czasu. We wrześniu nowa miłość może zjawić się na horyzoncie. Spróbuj nie rzucać się na głęboką wodę!

Panna - Tej jesieni będziesz musiał powalczyć ze swoimi problemami. Pomogą ci w tym przyjaciele i bliscy. Pomyśl o zmianach swojego nastawienia do świata i zadbaj o innych bardziej niż zwykle!

Waga - Tej jesieni musisz wrzucić na luz i przestać obwiniać innych za swoje złe samopoczucie. Pomyśl o czymś, co ukoi twoje nerwy. Może nowe hobby lub sport? Październik to świetny miesiąc na decyzje.

Skorpion - Jesień będzie dla ciebie przyjemnym czasem dzielonym z bliską osobą. Drobne niesnaski z rodziną i przyjaciółmi nie będą miały wpływu na twój dobry humor. To również czas zakupów i remontów.

Strzelec - Wyrzuć z głowy wspomnienia i baw się na całego! Wrzesień to czas wyjazdów, a listopad - szalonej zabawy. Tylko październik przyniesie odrobinę ukojenia i spokoju. Możesz wtedy mieć jednak problemy zdrowotne!

Koziorożec - Zakupy? Przeprowadzka? Wyjazdy? Czeka cię bardzo aktywna jesień! Będziesz musiał stanąć naprzeciw własnym ambicjom i zdecydować, co jest dla ciebie najważniejsze.

Najnowsze