Ariana Grande ODWOŁAŁA spotkania z FANAMI w Europie. To ich załamało!

2019-09-05 12:44
Ariana Grande ODWOŁAŁA spotkania z FANAMI w Europie. To ich załamało!
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS Ariana Grande ODWOŁAŁA spotkania z FANAMI w Europie. To ich załamało!

Ariana Grande w ostatnim czasie coraz bardziej zaskakuje swoich fanów. Niestety, nie są to miłe niespodzianki. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, amerykańska gwiazda poinformowała, że odwołuje wszystkie spotkania z europejskimi fanami podczas swojej najnowszej trasy koncertowej! Jak się można było spodziewać, jej wielbiciele są załamani. Poznaj powody tej szokującej decyzji i zobacz reakcje fanów wokalistki już teraz na ESKA.pl.

Ariana Grande - europejscy fani amerykańskiej gwiazdy popu nie mają ostatnio powodów do radości. Na miesiąc przed zaplanowanym koncertem w Polsce, organizatorzy poinformowali, że w związku ze sprawami osobistymi artystki, są zmuszeni odwołać show Ariany Grande 9 września w Krakowie. Ta informacja niezwykle zasmuciła polskich Arianators, a o odwołanym koncercie mówiono na całym świecie. Wielu zagranicznych fanów wysyłało słowa pocieszenia w stronę wielbicieli wokalistki w Polsce. Teraz, Ariana Grande swoją najnowszą decyzją zasmuciła również mieszkańców innych europejskich krajów.

Ariana Grande - M&G odwołane

Jednymi z najpopularniejszych pakietów, które można nabyć na oficjalnej stronie organizatora koncertu, są te gwarantujące spotkanie z artystą, czyli Meet&Greet. Będąc w trasie Sweetener World Tour, Ariana Grande również miała je w swojej ofercie. Jak się można było domyślić, bilety rozeszły się w mgnieniu oka. W końcu wokalistka jest jedną z największych gwiazd na świecie, a o spotkaniu z nią marzą miliony fanów. Niestety, w związku ze słabym stanem psychicznym, a dokładniej atakami paniki, wokalistka podjęła decyzję o odwołaniu wszystkich spotkań zaplanowanych w Europie. W wysłanej mailowo informacji zaznaczono, że wszystkie pieniądze zostaną zwrócone.

Ariana Grande - fani załamani

Wielbiciele wykonawczyni hitu 7 Rings nie kryli swojego rozżalenia. Wielu z nich, motywując to troską o zdrowie swojej idolki, zaczęło sugerować jej, by całkowicie odwołała swoją trasę, a nie krzywdziła fanów, którzy od miesięcy czekali na spotkanie z nią. - To jest żart, że Ariana nie odwołała do końca tej trasy. Już pomijam jej zachowanie względem Polski, mówię o tym, że ona najwidoczniej naprawdę ma ze sobą problem, a koncertów więcej nie odwołują, bo to dla nich za duże straty - można przeczytać na Twitterze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze