Horoskop miłosny na sierpień 2021. Ostatni miesiąc wakacji będzie szczęśliwy i mocno niektórych zaskoczy!

2021-08-22 10:07
gwiazdy, pełnia księżyca
Autor: pixabay.com

Połowa wakacji za nami. Teraz przyszła pora na sierpień, który przyniesie nie tylko dużo słońca, ale także sprawi, że życie miłosne niektórych osób mocno się zmieni! Jeśli jesteś ciekawy co przyniesie Ci ostatni miesiąc wakacji, nie czekaj ani chwili dłużej! Znajdź poniżej swój znak zodiaku i sprawdź, co przyniosą Ci najbliższe tygodnie.

Horoskop miłosny na sierpień 2021. Co przyniesie Ci ostatni miesiąc wakacji? Połowa lata już za nami! Dla większości osób był to z pewnością fascynujący czas, jednak znajdą się też tacy, którzy do tej pory byli znudzeni, a monotonia mocno im doskwierała. Nadszedł jednak nowy miesiąc - sierpień, a co za tym idzie? Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Gwiazdy wiedzą już, co jest zapisane dla Twojego znaku zodiaku w tym miesiącu. Koniec z nudą i marudzeniem. Czas zacząć działać na całego, a Twoje życie mocno się zmieni. Sierpień to przede wszystkim miesiąc Lwa. Osoby, którym towarzyszy ten znak zodiaku obchodzą urodziny między 23 lipca, a 22 sierpnia. Czy ten miesiąc będzie dla nich szczęśliwy?

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Horoskop miłosny na sierpień 2021

Koziorożec - pierwsze dwa tygodnie sierpnia będą sielankowe i przyniosą dużo zrozumienia i uśmiechu. Niestety druga połowa miesiąca będzie intensywna i mogą wdać się sprzeczki z partnerem. Staraj się schodzić wtedy na bok, bo jeśli dolejesz oliwy do ognia tylko się pogrążysz. Osoba samotna spod znaku koziorożec ma szansę na poznanie ciekawej osoby. Bądź oazą spokoju i pozwalaj o siebie zabiegać - w końcu na to zasługujesz!

Wodnik - w najmniej spodziewanym momencie odezwie się do Ciebie osoba, z którą nie miałeś kontaktu od lat. Podtrzymaj tę rozmowę, umów się na spacer, a być może narodzi się z tego coś więcej. Osoby będące w związkach muszą w końcu porozmawiać ze swoim partnerem na poważnie. Czasami ustalenie pewnych zasad i reguł może poprawić funkcjonowanie Waszego związku, oczywiście na lepsze. Rozmowa jest bardzo ważna.

Ryby - czasami jedna decyzja podjęta spontanicznie może zmienić nasze życie na lepsze. Tak również może być w Twoim życiu miłosnym. Jeśli nie czujesz się szczęśliwy to nie patrz na to co mówią inni. Słuchaj głosu swojego serca i spraw, abyś to Ty był zadowolony. Nikt nie przeżyje za Ciebie życia, dlatego odpowiednim krokiem możesz zmienić je na lepsze. Wystarczy tylko chcieć.

Baran - sierpniowa aura będzie Ci sprzyjać. W tym miesiącu postaraj się zebrać w sobie odwagę i spróbować czegoś, czego do tej pory mocno się obawiałeś. To również dobry czas na poważne rozmowy, które mogą zmienić naprawdę wiele. Nie sztuką jest wyrzucić coś do kosza. Lepiej jest coś naprawić, poświęcić temu czas, ponieważ dzięki temu możemy być bardziej szczęśliwi.

Byk - pewna sytuacja mocno Was do siebie zbliży. Poczujesz znowu co to znaczy mieć motylki w brzuchu i będziesz chciał/chciała więcej i więcej. Postaraj się by ten miesiąc przeżyć w spokoju, a każdą drobną kłótnie kończ mocnym przytulasem i buziakiem. Miłość jest piękna i zawsze trzeba ją pielęgnować. Złe dni się zdarzają, ale trzeba patrzeć zawsze na pozytywy. Przecież jesteście dla siebie stworzeni!

Bliźnięta - choć trwają wakacje czujesz monotonie. Wrzuć w końcu na luz, pójdź na zakupy, przejdź metamorfozę i idź podbijać miasto! Być może nowa osoba w Twoim otoczeniu przykuje Twoją uwagę i wyjdzie z tego coś więcej? Czas odłożyć na bok wstydliwość i lenistwo, bo inaczej będziesz nieszczęśliwy przez większość swojego życia.

Rak - choć Twoje serce zostało ostatnio mocno zranione, a Tobie ciężko było się pozbierać to w końcu przyszła pora na szczęście. Los się do Ciebie uśmiechnie i wynagrodzi Ci każdą łzę. Pewna osoba pojawi się w Twoim życiu nie bez przyczyny, dlatego nie uciekaj od tego. Rak, który jest w związku musi przynajmniej raz w tygodniu organizować randki, a zobaczy że to się mocno opłaca!

Lew - w sierpniu poczujesz co to znaczy prawdziwa miłość. Szczęście uśmiechnie się do Ciebie na całego w połowie miesiąca, dlatego nie trać czasu na myślenie o drobnostkach tylko ciesz się tym fantastycznym czasem. Twoje życie zmieni się diametralnie, a to wszystko z powodu jednego pytania. Dasz się zaskoczyć?

Panna - korzystaj z uroków wakacji na całego, ponieważ na jesień czeka Cię dużo pracy. To idealny czas na znalezienie drugiej połówki, jednak musisz dobrze tym pokierować inaczej będzie to tylko wakacyjna przygoda. Osoby będące w związku muszą włożyć więcej zaangażowania w relację z ukochanym, w innym wypadku nie wróży to nic dobrego!

Waga - Twoje życie miłosne to ostatnio istny armagedon. Nie potrafisz dogadać się z drugą połówką i jesteś mocno nerwowy. Spokojnie, czasami wystarczy zmienić codzienność, a wszystko może ułożyć się inaczej. Zacznij mówić drugiej osobie więcej komplementów, ale słowa zamieniaj również w czyny. Nic tak nie cieszy, jak widok osoby, która chce zrobić dla nas wszystko!

Skorpion - kolejny intensywny miesiąc w Twoim życiu sprawi, że nie będziesz myśleć o głupotach. To dobrze, czasami nie warto narzucać się drugiej osobie, a jeśli zobaczy co stracił/straciła przyjdzie do Ciebie szybciej niż myślisz! Staraj się jednak myśleć wtedy trzeźwo - niech teraz postara się o Twoje serce dwa razy bardziej! To samo tyczy się osób, które są w długotrwałych związkach. O relacje trzeba dbać każdego dnia!

Strzelec - w tym miesiącu będziesz czuć powodzenie u płci przeciwnej. Zaloty, komplementy i ten wzrok będzie przyprawiał Cię o mocne bicie serca. Spokojnie, nie popadnij jednak w samozachwyt. Wykorzystaj dobrze tę okazję i ... wybierz sobie osobę, z którą może wyjść coś więcej. Ważne jest, aby nie kierować się tylko i wyłącznie wyglądem, a przede wszystkim czyimś wnętrzem.

Najnowsze