Wersow i sanah

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=4jzuLHy_mKU, AKPA

Wersow mocno inspirowała się sanah. Fani zauważyli ten szczegół od razu!

2023-06-08 12:18

Wersow pomimo stanu błogosławionego, w którym się znajduje, nie zwalnia tempa i pracuje na tyle, na ile pozwalają jej siły. Jej nowy kawałek - Konwalie, niemal od razu przypadł jej wiernym słuchaczom do gustu. Jednak pojawiły się też głosy, że Weronika Sowa mocno inspirowała się sanah. Fani niemal od razu wyłapali szczegół, który może o tym świadczyć.

Konwalie Wersow, już od pierwszych chwil po publikacji, przyciągnęły ogromną grupę słuchaczy, którzy przez ostatnie miesiące z niecierpliwością czekali na jej kolejne hity. Szczególnie, że po intymnym utworze Ten jeden moment nadzieje oraz oczekiwania jej słuchaczy mocno wzrosły. W połowie kwietnia Weronika Sowa zdradziła, że już niedługo spełni jedno ze swoich największych marzeń i wyda autorski krążek. Zanim jednak to nastąpi podkreśliła, że fani powinni przygotować się na kilka muzycznych niespodzianek w postaci singli. Po kilku tygodniach w końcu się doczekaliśmy - Konwalie ujrzały światło dzienne. Okazuje się jednak, że część słuchaczy ma do piosenki pewne zastrzeżenia. Fani uważają, że Wersow inspirowała się sanah.

Wersow zdradziła datę porodu! Wiadomo, kiedy jej córeczka przyjdzie na świat!

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

Wersow - sanah

Nowa piosenka Wersow składnia do refleksji i daje wytchnienie. Utwór ma zainspirować słuchaczy do zatrzymania się i znalezienia czasu na radość z prostych, lecz pięknych aspektów życia. Jej letni kawałek, to idealna propozycja na upalne dni i odpoczynek na słońcu. Fani jednak zwrócili uwagę na pewien ważny szczegół. Według nich tytuł, jaki nosi najnowsza propozycja Weroniki, oraz wers "A myśli kwitną jak konwalie" to mocna inspiracja sanah. Zuzia, w utworze Etc. śpiewa "Twe dłonie jak konwalie Na mej skroni tańcują już", co wydało się wielu osobom podejrzane. Co więcej, część osób uważa, że stylistyka, w stronę której idzie partnerka Friza, mocno przypomina tę, z którą kojarzona jest właśnie sanah. Mowa oczywiście o wielu kwiatach oraz odniesieniach do natury.

Wersow pokazała zdjęcie córki. Mała M rośnie i jest bardzo podobna do Friza!

Wersow - płyta

Płyta Wersow to jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków fanów Ekipy i Friza. Przyszła mama potwierdziła plotki i przyznała, że już niedługo spełni swoje marzenie. Zdradziła również, że większość utworów jest już gotowa i już niedługo powinniśmy przygotować się na premiery kolejnych hitów! Dodała, że nie zamyka się w jednej tematyce i podczas pracy nad utworami stara się łączyć różne style muzyczne.

Listen on Spreaker.